Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 27 Οκτωβρίου

0
152

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

10:30  COSMOTE SPORT 7 HD  
Ναόμι Οζάκα – Πέτρα Κβίτοβα  WTA Finals 2019

11:50  COSMOTE SPORT 9 HD  
WRC 2019  Παρακολουθήστε την πίστα SS16 Ruidcanyes 2 του Πρωταθλήματος στην Ισπανία

12:30  COSMOTE SPORT 7 HD  
Άσλεϊ Μπάρτι – Μπελίντα Μπέντσιτς  WTA Finals 2019

13:00  COSMOTE SPORT 9 HD  
WRC 2019  Παρακολουθήστε την πίστα SS17 La Mussara 2 Power Stage του Πρωταθλήματος στην Ισπανία

13:00  COSMOTE SPORT 2 HD  
Θέλτα – Ρεάλ Σοσιεδάδ  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

13:30  COSMOTE SPORT 6 HD  
Ζενίτ – Λοκομοτίβ Κουμπάν  VTB United League 2019-20

13:30  Novasports 2HD  
Μπολόνια – Σαμπντόρια  Ποδόσφαιρο

14:00  Novasports 3HD  
Σουόνσι – Κάρντιφ  Ποδόσφαιρο

14:15  COSMOTE SPORT 4 HD  
Γαλατάσαραϊ – Φενέρμπαχτσε  TBF Basketball Super League 2019-20

14:30  COSMOTE SPORT 8 HD  
Νυρεμβέργη – Ρέγκενσμπουργκ  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2019 – 2020

14:45  ΕΡΤ Sports HD  
Χανιά – Απόλλων Σμύρνης  Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2

15:00  COSMOTE SPORT 9 HD  
Γρανάδα – Μπέτις  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

15:00  ΕΡΤ3  
Διαγόρας – Καλαμάτα  Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020

15:00  COSMOTE SPORT 7 HD  
2019 ATP World Tour 500  Erste Bank Open

15:00  Novasports 1HD  
Παναθηναϊκός – ΑΕΛ  Super League 2019-2020

15:30  Novasports 4HD  
Αϊντχόφεν – Αλκμααρ  Ποδόσφαιρο

16:00  COSMOTE SPORT 6 HD  
2019 ATP World Tour 500  Swiss Indoors Basel

16:00  COSMOTE SPORT 1 HD  
Νιουκάστλ – Γουλβς  Πρέμιερ Λιγκ 2019 – 2020

16:00  Novasports 24 HD  
Ρεν – Τουλούζ  Ποδόσφαιρο

16:00  Novasports 5HD  
Αταλάντα – Ουντινέζε  Ποδόσφαιρο

16:00  Novasports 3HD  
ΣΠΑΛ – Νάπολι  Ποδόσφαιρο

16:15  ΕΡΤ2  
Ρέθυμνο Aegean – ΑΕΚ  Basket League 2019-20

16:30  COSMOTE SPORT 3 HD  
Βόλφσμπουργκ – Άουγκσμπουργκ  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

17:00  ΕΡΤ3  
Ελλάδα – Ισραήλ  EHF Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών

17:00  COSMOTE SPORT 8 HD  
Τοντέλα – Μπενφίκα  Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2019-20

17:00  ΕΡΤ Sports HD  
Ατρόμητος Αθηνών – Πανιώνιος ΓΣΣ  Super League 2019-2020

17:00  COSMOTE SPORT 2 HD  
Λεβάντε – Εσπανιόλ  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

17:15  Novasports 2HD 
Αρης – Παναιτωλικός  Super League 2019-2020

17:45  Novasports 4HD  
Αγιαξ – Φέγενορντ  Ποδόσφαιρο

18:30  COSMOTE SPORT 1 HD  
Λίβερπουλ – Τότεναμ  Πρέμιερ Λιγκ 2019 – 2020

19:00  COSMOTE SPORT 3 HD  
Γκλάντμπαχ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

19:00  Novasports 3HD  
Ρόμα – Μίλαν  Ποδόσφαιρο

19:30  COSMOTE SPORT 8 HD  
Πόρτο – Φαμαλικάο  Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2019-20

19:30  COSMOTE SPORT 6 HD 
Σαραγόσα – Μπαρτσελόνα  Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 – 2020

19:30  COSMOTE SPORT 2 HD  
Σεβίλη – Χετάφε  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

19:30  Novasports 1HD  
Ολυμπιακός – ΑΕΚ  Super League 2019-2020

20:50  ΕΡΤ Sports HD  
Formula 1 2019 – Grand Prix Μεξικό  Αγώνας

21:00  COSMOTE SPORT 5 HD  
Formula 1 2019 – Grand Prix Μεξικό  Αγώνας

21:00  COSMOTE SPORT 9 HD  
NASCAR Cup Series 2019  Παρακολουθήστε τον αγώνα Martinsville First Data 500

21:30  COSMOTE SPORT 4 HD  
Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς  NBA 2019 – 2020

21:45  Novasports 2HD  
Φιορεντίνα – Λάτσιο  Ποδόσφαιρο

22:00  COSMOTE SPORT 3 HD  
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Βιτόρια Σετούμπαλ  Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2019-20

22:00  COSMOTE SPORT 2 HD  
Οσασούνα – Βαλένθια  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

22:05  Novasports 3HD  
Παρί Σεν Ζερμέν – Μαρσέιγ  Ποδόσφαιρο

00:00  COSMOTE SPORT 7 HD  
Μέμφις Γκρίζλις – Μπρούκλιν Νετς  NBA 2019 – 2020

01:00  ΕΡΤ Sports HD 
Ιαπωνία – Ολλανδία  FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17

ΠΗΓΗ: sdna.gr