Α’ κατηγορία: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 5ης αγωνιστικής

0
1125
ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ9430173
2.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ84220115
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ752121012
4.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ7421195
5.ΜΟΛΑΪΚΟΣ7421175
6.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ65203910
7.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ651311010
8.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ3410337
9.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ35104312

5η αγωνιστική

Σάββατο 2 Νοεμβρίου

Αμυκλιακός 2 – 2 τελικό Μολαϊκός (2 – 2 ημίχ)

Γκολ: Κελεμένης το 1 – 0 στο 12′, Μουτσάτσος το 1 – 1,

Χατζησημιώτης Χρ. το 1 – 2 με κεφαλιά στο 37′, Σακλαμάκης το 2 – 2 στο 40′,

Δοκάρι για τον Μολαϊκό στο 5′, Ντορίν δοκάρι στο 40′.

Κόκκινη: Κουλούρης με δεύτερη κίτρινη στο 70′.

Αμυκλιακός: Ρουσιαμάνης, Μαραγκός (Θεοδωρόπουλος), Τσούρι, Πιλιάφας, Αμιρσώνης, Κανάρης, Κελεμένης, Ντορίν, Σπυρόπουλος, Σακλαμάκης (Τσούνης), Πατσουράκος. (Mετζανίδης)

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη 2 – 1 τελικό Άρης Σκάλας (1 – 1 ημίχ)

Γκολ: Παπακωνσταντίνου το 0 – 1 στο 2′, Τσακωνάκος το 1 – 1 στο 7′,

Κρεββατάς το 2 – 1,

Δοκάρι με τον Κρεββατά για τους γηπεδούχους, έχει ακυρωθεί γκολ του Φλούδα για την Άμιλλα Αγίου Ιωάννη

Βοίας Νεάπολης 3 – 0 τελικό Ήφαιστος Βρονταμά (3 – 0 ημίχ)

Κυριακή 3 Νοεμβρίου

Ατρόμητος Συκέας 4 – 4 τελικό Απόλλων Ξηροκαμπίου (1 – 3 ημίχ)

Γκολ: Πλεμμένος με πέναλτι 1 – 0 στο 2′, Διαμαντάκος το 1 – 1 στο 8′,

Σπηλιωτόπουλος Μ. το 1 – 2 στο 20′, Σπηλιωτόπουλος Μ. το 1 – 3 στο 26′,

Σπηλιωτόπουλος Μ. το 2 – 4 με απευθείας φάουλ στο 57′,

Κουτρουλάκης Γ. το 2 – 3 στο 53′, Σουρτζής το 3 – 4 στο 75′,

Αναγνωστόπουλος το 4 – 4 στο 83′.

Κόκκινη: Αναστασάκης με δεύτερη κίτρινη

Πέναλτι: Πετράκης απέκρουσε πέναλτι στο 4-4 του Κωστάκου.

Ατρόμητος Συκέας: Πετράκης, Σαργκάνης, Κουτρουλάκης Γ,Κυριακόπουλος, Αναστασακης, Σαργκάνης Γ., Πλεμμένος, Σουρτζής, Αναγνωστόπουλος, Κουτρουλάκης Αλέξης, Φλώρος Χρηστος (35 Κουτσογιαννόπουλος Αλεξανδρος).

Απόλλων Ξηροκαμπίου: Σαρκίρης, Ρηγόπουλος (70′ Σίδερης), Χάντζης, Κωστάκος, Χριστάκης Γ.,, Διαμαντάκης, Καρράς, Σπηλιωτόπουλος Μ., Τσίκαρης, Κατσιαφούρος, Χριστάκης Λ.

6η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο09/11/1915:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο09/11/1915:00
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή10/11/1915:00
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή10/11/1915:00