Γ’ Εθνική 7ος όμιλος: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 7ης αγωνιστικής

0
972

Η βαθμολογία

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓ Ν Ι Η Υ Κ ΓΚ
1. Ναύπλιο 2017 15 7 5 2 9 4 5
2. Π.Σ. “Η Σπάρτη” 14 7 4 2 1 10 3 7
3. ΑΕ Ερμιονίδας 13 7 4 1 2 13 10 3
4. Ζάκυνθος 13 7 4 1 2 7 8 -1
5. Αστέρας Βλαχιώτη 12 7 4 3 6 5 1
6. ΑΟ Τσιλιβή 11 7 3 2 2 14 11 3
7. Διαγόρας Βραχνέικων 10 7 3 1 3 7 7 0
8. Θύελλα Πατρών 9 7 3 4 10 10 0
9. Πανηλειακός 9 7 2 3 2 6 6 0
10. ΠΑΟ Βάρδας 9 7 2 3 2 7 9 -2
11. ΑΟ Διαβολιτσίου 7 7 2 1 4 8 10 -2
12. Πανγυθεατικός 6 7 2 5 5 10 -5
13. Ολυμπιακός Ζαχάρως 5 7 1 2 4 6 12 -6
14. Παναργειακός 4 7 4 3 1 4 -3

7η αγωνιστική

Σπάρτη 0 – 1 τελικό Ζάκυνθος (0 – 0 ημίχ)

Δημοτικό Στάδιο Βλαχιώτη, ώρα έναρξης: 14:00

Γκολ: Κέτμαν το 0 – 1 στο 84′.

Β’ ημίχρονο

Σπάρτη: Τρακάκης, Κακάμης, Μπανούσης, Αναστασάκος, Βασιλείου, Παναγιωτίδης (30′ Πλατάνας), Ζαραφέτας, Ρασσιάς, Τσιμικλής, Γεμιστός, Σαμπατάκος.

Koντογιάννης, Γεωργαντάς, Πετρίδης, Πλατάνας, Ψυχόπαιδας, Αϊβαλιώτης, Δημητρέλης

ΑΠΣ Ζάκυνθος: Κουτογλίδης, Πολιανίδης, Μπεκατώρος, Πεταλωτής, Κούνια, Σούρμπης, Πατίλας, Πούφλης, Οβούσου (53′ Ζυγκερίδης), Kούντικ, Κέτμαν

Κολεύρης, Τσουκαλάς, Ντάσης, Κούζας, Ζυγκερίδης, Μαρίνος, Καραμαλίκης

Διαιτητής: ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ), Boηθοί: ΣΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ), ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ)

Παναργειακός 0 – 1 τελικό Αστέρας Βλαχιώτη (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Νέρες με κεφαλιά το 0 -1 στο 40′.

Δοκάρι: Νικλητσιώτης στο 42′

Παναργειακός: Μποζιονέλος, Φλεβάρης, Φλώρος, Ασπιώτης, Τζιόλας, Κοτσοβός, Τσάκα, Πετζαρομάν, Τσιρλίδης, Μπλάτσος, Κυριακόπουλος.

Βουρνάζος, Τζας, Μανιάτης, Καπατσώρης, Φουκούνης, Φασουλής, Νικολόπουλος.

Αστέρας Βλαχιώτη: Πονηρός, Κουρτέσης, Διαμαντάκης, Τσούπρος, Μπριλάκης, Αναστασόπουλος, Ζαϊμι, Δωματάς, Νικλητσιώτης (Πούτσης (Χρήστου)), Παλιάτσος, Νέρες (Παπούλης).

Διαμαντής, Χρήστου, Μαργαρίτης, Αρώνης, Σνιεγκ, Παπούλης, Πούτσης.

Πανγυθεατικός 0 – 3 τελικό Ναύπλιο 2017 (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Καλλιμάνης το 0 – 1 στο 23′, Καζάκος το 0 – 2 στο 75′, το 0 – 3 στο 90’+.

Πανγυθεατικός: Μπαμπούνης, Μπουρελάκος(C),Γιαταγανάκης, Μπάλας, Λούζης, Καρνιάτης, Παναγόπουλος, Ζιβάνοβιτς, Μπουτσικάρης, Ντιόγκο, Μπαρόνε.

Ανδρεάκος, Σκάρπος, Μπερδούσης, Σιλά, Χρυσικάκος, Μάργαρης.

Πανηλειακός 2 – 3 τελικό Ένωση Ερμιονίδας (2 – 2 ημίχ)

Γκολ: Μπαβέλης το 1 – 0 στο 18′, Ποζατζίδης το 1 – 1 στο 31′, Μπαβέλης το 2 – 1 στο 37′,

Εσκουρέδο το 2 – 2 στο 43′, Κατσιαμπάς το 2 – 3 στο 50′,

Α.Ο. Τσιλιβή 1 – 1 τελικό Π.Α.Ο. Βάρδας (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Αγουρίδης το 0 – 1 στο 32′, Γεωργίου το 1 – 1 στο 90’+.

Α.Ο. Διαβολιτσίου 2 – 0 τελικό Διαγόρας Βραχνεϊκων (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Μουλιάτος το 1 – 0 στο 42′, Αθανασόπουλος το 2 – 0 στο 85′.

Θύελλα Πατρών 3 – 2 τελικό Ολυμπιακός Ζαχάρως (1 – 2 ημίχ)

Γκολ: Σκοζάϊ το 0 – 1 στο 4′, Δασουράς το 1 – 1 στο 28′, με αυτογκόλ το 1 – 2 στο 42′,

Βλασόπουλος το 2 – 2 στο 60′, Φούφουλας το 3 – 2 στο 90+.

8η αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ Κυριακή 10/11/19 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή 10/11/19 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ Κυριακή 10/11/19 15:00
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 10/11/19 15:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00