Τοπικά Λακωνίας: Το αγωνιστικό πρόγραμμα και οι διαιτητές 9-10 Νοεμβρίου

0
485
SAMSUNG CSC

H EΠΣ Λακωνίας ανακοίνωσε τους διαιτητές των αγώνων του Σ/Κ 9-10 Νοεμβρίου.

Α΄ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο09/11/1915:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο09/11/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή10/11/1915:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή10/11/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Α1΄ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο09/11/1915:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή10/11/1915:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή10/11/1915:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή10/11/1915:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
Β΄ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΣάββατο09/11/1915:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο09/11/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή10/11/1915:00, ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο09/11/1900:00ΑΝΑΒΟΛΗ
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή10/11/1910:00, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή10/11/1910:30, ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο09/11/1912:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο09/11/1912:00ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή10/11/1911:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.
Κ 16
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο09/11/1911:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο09/11/1911:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.