Ζωντανή ενημέρωση αγώνων Κυριακής 10 Νοεμβρίου

0
490

To isports.gr σας ενημερώνει για την εξέλιξη των αγώνων της Κυριακής 10 Νοεμβρίου. Όλοι οι αγώνες ξεκινούν στις 3 μ.μ εκτός από το Αστέρας Βλαχιώτη – Α.Ο. Τσιλιβή το οποίο γίνεται στο Δημοτικό Στάδιο Βλαχιώτη στις 1 μ.μ.

Γ’ Εθνική

Αστέρας Βλαχιώτη 2 – 0 τελικό Α.Ο. Τσιλιβή (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Δωματάς το 1 – 0 στο 5′.

Έναρξη αγώνα 1:04 μ.μ

5′ ΓΚΟΛ, Aναστασόπουλος πολύ ωραία μπαλιά, Δωματάς φεύγει πίσω από την άμυνα και με κρεμάει τον Χαρακτίνο για το 1-0.

12′ Νικλητσιώτης ωραίο σουτ από δεξιά, η μπάλα λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Χαρακτινού.

15′ Ολιγόλεπτη διακοπή για ένα μικρο τραυματισμό του Αναστασόπουλου.

Πήρε μέτρα ο Α.Ο. Τσιλιβή και απείλησε από αδράνεια της άμυνας των γηπεδούχων.

28′ Παλιάτσος σουτάρει, λίγο έξω από το δεξί δοκάρι της εστίας του Χαρακτινού, από μπαλιά του Δωματά.

34′ Ακυρώθηκε γκολ του Παλιάτσου με κεφαλιά μετά από εκτέλεση φάουλ του Νικλητσιώτη,ως οφσάιντ.  Δεν φάνηκε να υπάρχει τέτοια περίπτωση και το γκολ έπρεπε να μετρήσει.

37′ Μπριλλάκης κεφαλιά από εκτέλεση φάουλ του Νικλητσιώτη.

42′ Άλλη μια φάση για τους γηπεδούχους ξεκινά από τον Νικλητσιώτη, Διαμαντάκης χάνει τον στόχο για λίγο.

Ο Αστέρας έχει πάλι τον έλεγχο του παιχνιδιού.

Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου 2:05 μ.μ

49′ Κίτρινη Δεμερτζής

50′ Κίτρινη Ζαϊμι

63′ Αρώνης κίτρινη

65′ Κίτρινη Μπριλλάκης

70′ Κίτρινη Λιβέρης

83′ κίτρινη Νικλητσιώτης

87′ Κίτρινη Σόρα

Χωρίς ιδιαίτερες φάσεις το δεύτερο ημίχρονο με τον Αστέρα να μην είναι όσο καλός ήταν στο πρώτο ημίχρονο.

88′ ΓΚΟΛ, Σιαλμάς έφυγε από δεξιά μετά από πάσα του Νικλητσιώτη έδωσε στον Πούτση ο οποίος έκανε το 2-0.

91′ Δεύτερη κίτρινη ο Λιβέρης, αποβλήθηκε.

Αστέρας Βλαχιώτη (Γιώργος Κούτσης): Πονηρός, Κουρτέσης, Διαμαντάκης, Μπριλάκης, Τσούπρος, Ζαϊμι (55′ Παπούλης), Αναστασόπουλος (58′ Πούτσης), Δωματάς (68′ Σιαλμάς), Παλιάτσος, Νικλητσιώτης, Νέρες (55′ Αρώνης).

Διαμαντής, Χρήστου, Σνιεγκ, Αρώνης, Παπουλής, Σιαλμάς, Πούτσης.

Α.Ο. Τσιλιβή (Πέτρος Τσούκλης): 1 Χαρακτινός, 2 Μπάτσης, 3 Ελέζι (81′ Σόρα), 4 Λιβέρης, 5 Μούστα, 6 Ίγκνατ, 7 Υψηλός (68′ Αμαραντίδης), 8 Παναγιωτίδης (79′ Γκέκας), 9 Μαρούδας, 10 Δεμερτζής, 11 Μανωλακάκης.

12 Μπαριαμλάρι, 13 Γκέκας, 14 Αμαραντίδης, 15 Μύρτα, 16 Παναγιωτόπουλος, 17 Σόρα.

Διαιτητής: ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΧΑΪΑΣ), Boηθοί: ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΧΑΪΑΣ) ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΧΑΪΑΣ). Παρατηρητής είναι ο ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).

StoiximanNovibet

Πανηλειακός 0 – 2 τελικό Σπάρτη (0 – 2 ημίχ)

Γκολ: Σαμπατάκος το 0 – 1 στο 15′, Παναγιωτίδης το 0 – 2 στο 44′,

Σπάρτη: Τρακάκης, Κακάμης, Παναγιωτίδης, Βασιλείου, Σωτηρόπουλος (Ρασσιάς), Μπανούσης, Αναστασάκος, Μολτερ (Γεμιστός), Σαμπατάκος, Μικελάτος (Γεωργαντάς), Κάρδαρης (Ζαραφέτας).

Γεμιστός, Πλατάνας, Γεωργαντάς, Ψυχόπαιδας, Ρασσιάς, Ζαραφέτας

Ζάκυνθος 0 – 1 τελικό Πανγυθεατικός (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Λούζης το 0 – 1 στο 37′.

ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ (Στάθης Καραμαλίκης): Κουτογλίδης, Πολιανίδης, Μπεκατώρος, Γιοχάνες Οβούσου, Κούνια, Σούρμπης, Πούφλης, Πατίλας, Ζυγκερίδης, Κούντικ, Κέντμαν

Πάγκος: Κολεύρης, Ντάσης, Μαρίνος, Κούζας, Τσουκαλάς, Πεταλωτής, Καραμαλίκης

ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ : Μπάμπουνης, Μπουρελάκος, Καρνιάτης, Λούζι, Γιαταγανάκης, Λούζι, Παναγοπουλος (67′ Μερλίνι), Ντιόγο (79′ Mάργαρης), Μπάλας, Ζιβάνοβιτς, Μπουτσικάκης, Μπαρόνε (92′ Χρυσικάκος)

Πάγκος: Χρυσικάκος, Σκάρπος, Μάργαρης, Ανδρεάκος, Τζίγκος, Μερλίνι

Διαιτητής: ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΗΛΕΙΑΣ), Βοηθοί: ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ. Παρατηρητής είναι ο ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ

Ναύπλιο 3 – 1 τελικό Παναργειακός (3 – 1 ημίχ)

Γκολ: Μαργαρίτης το 1 – 0 στο 1′, Κωτσοβός το 1 – 1 στο 3′, Καλλιμάνης το 2 – 1 στο 16′,

με αυτογκόλ το 3 – 1 στο 45′,

Ένωση Ερμιονίδας 7 – 0 τελικό Θύελλα Πατρών (3 – 0 ημίχ)

Γκολ: Καρούτης το 1 – 0 στο 15′, Τριμπόνιας το 2 – 0 στο 17′,

Καρούτης το 2 – 0 στο 41′, Ποζατζίδης το 4 – 0 στο 50′,

Κωτσιαρίδης το 5 – 0 στο 61′, Καρούτης το 6 – 0 στο 70′,

Γουάτσον το 7 – 0 στο 73′,

Ολυμπιακός Ζαχάρως 0 – 1 τελικό Α.Ο. Διαβολιτσίου (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Γραμματικόπουλος το 0 – 1 στο 53′,

Διαγόρας Βραχνέκων 1 – 0 τελικό ΠΑΟ Βάρδας (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Νιφορόπουλος Γ. το 1 – 0 στο 17′.

Α’ κατηγορία

Μολαϊκός 2 – 1 τελικό. Κάστρο Γερακίου ( – ημίχ)

Γκολ: Παπαγεωργίου Δ. το 0 – 1 στο 35′, Κολλιάκος Κ. το 1 – 1, Καμαριάρης το 2 – 1.

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη 4 – 0 τελικό Βοίας Νεάπολης (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Κρεββατάς το 1 – 0 στο 44′, Στυλιανάκος το 2 – 0 στο 60′,