Τοπικά Λακωνίας: Οι διαιτητές και το αγωνιστικό πρόγραμμα 16-17/11

0
245
SAMSUNG CSC

Η ΕΠΣ Λακωνίας ανακοίνωσε τους διαιτητές και το αγωνιστικό πρόγραμμα των αγώνων του Σαββάτου 16 Νοεμβρίου και της Κυριακής 17 Νοεμβρίου.

Α΄ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Α1΄ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
Β΄ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 11:30 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη 20/11/19 14:15
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Τετάρτη 20/11/19 14:15
Κ 14 (Α΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 17/11/19 10:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 17/11/19 11:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
Κ 14 (Β΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 16/11/19 10:00 Αναβλήθηκε
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/11/19 11:00 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.