Oι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Παρασκευής 15 Νοεμβρίου

0
122

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

8:25  COSMOTE SPORT 8 HD  WRC 2019  
Παρακολουθήστε την πίστα SS8 Kookaburra Road 2 του Πρωταθλήματος στην Αυστραλία

09:55  COSMOTE SPORT 7 HD  Moto3 2019  
Δείτε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 1 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

10:00  COSMOTE SPORT 8 HD  
WRC 2019  Μηχανοκίνητα

10:50  COSMOTE SPORT 7 HD  
MotoGP 2019  Παρακολουθήστε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 1 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

11:50  COSMOTE SPORT 7 HD  
Moto2 2019  Δείτε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 1 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

13:45  Eurosport 1  
Οπεν Β. Ιρλανδίας  Σνούκερ

14:10  COSMOTE SPORT 7 HD  
Moto3 2019  Δείτε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 2 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

15:05  COSMOTE SPORT 7 HD  
MotoGP 2019  Παρακολουθήστε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 2 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

15:50  COSMOTE SPORT 5 HD  
Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας  Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας

16:00  ΕΡΤ Sports HD  Formula 1 
2019 – Grand Prix Βραζιλίας  Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

16:00  COSMOTE SPORT 6 HD  
Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο  Round Robin

16:05  COSMOTE SPORT 7 HD  
Moto2 2019  Δείτε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 2 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

17:30  ΕΡΤ Sports HD  
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή ΓΕ  Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2

19:00  COSMOTE SPORT 9 HD  
Νορβηγία – Νήσοι Φερόες  Euro 2020 – Προκριματικά

19:00  COSMOTE SPORT 3 HD  
Φινλανδία – Λιχτενστάιν  Euro 2020 – Προκριματικά

19:00  COSMOTE SPORT 2 HD  
Αρμενία – Ελλάδα  Euro 2020 – Προκριματικά

19:00  OPEN TV  
Αρμένια – Ελλάδα  Euro 2020 – Προκριματικά

19:00  Novasports 2HD  
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Φενέρμπαχτε  Turkish Airlines EuroLeague

19:30  COSMOTE SPORT 7 HD  
2019 MotoGP Championship Global Series  Βαλένθια, Ισπανία

19:50  COSMOTE SPORT 5 HD  
Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας  Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

20:00  ΕΡΤ Sports HD  
Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας  Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

20:00  Novasports 3HD  
Ερυθρός Αστέρας – Βιλερμπάν  Turkish Airlines EuroLeague

21:30  Novasports 1HD  
Ολυμπιακός – Ζάλγκιρις  Turkish Airlines EuroLeague

21:45  COSMOTE SPORT 9 HD 
Ελβετία – Γεωργία  Euro 2020 – Προκριματικά

21:45  COSMOTE SPORT 8 HD  
Δανία – Γιβραλτάρ  Euro 2020 – Προκριματικά

21:45  COSMOTE SPORT 7 HD  
Ρουμανία – Σουηδία  Euro 2020 – Προκριματικά

21:45  COSMOTE SPORT 3 HD  
Ισπανία – Μάλτα  Euro 2020 – Προκριματικά

21:45  COSMOTE SPORT 1 HD  
Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Ιταλία  Euro 2020 – Προκριματικά

22:00  COSMOTE SPORT 6 HD  
Ντανιίλ Μεντβέντεφ – Αλεξάντερ Ζβέρεφ  Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο

22:00  Novasports 2HD  
Βαλένθια – Μπάγερν Μονάχου  Turkish Airlines EuroLeague

ΠΗΓΗ: sdna.gr