Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου 16 Νοεμβρίου

0
215

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου

08:10 COSMOTE SPORT 8 HD
WRC 2019 πίστα SS18 Northbank 2
Αυστραλία

08:50 COSMOTE SPORT 8 HD
WRC 2019 πίστα SS19 Utungen Rev 2
Αυστραλία

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 2019 ελεύθερα δοκιμαστικά 3 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

10:50 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2019 ελεύθερα δοκιμαστικά 3 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 2019 ελεύθερα δοκιμαστικά 3 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 2019 Μηχανοκίνητα

14:00 ΕΡΤ Sports HD
ΑΝΟ Γλυφάδας – Παναθηναϊκός
Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών

14:25 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2019 ελεύθερα δοκιμαστικά
4 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

15:00 ΕΡΤ3
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
Football League

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2019
Μηχανοκίνητα

15:30 Novasports 1HD
Άρης – ΤΣΣΚΑ Σόφιας
Φιλικό

15:45 ΕΡΤ Play4
Κολοσσός – Λαύριο
EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play3
Πανιώνιος – Λαύριο
EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2
Ρέθυμνο – Προμηθέας
EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1
Ήφαιστος Λήμνου – Άρης
EKO Basket League

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 2019
Μηχανοκίνητα

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο
Τσιτσιπάς- Φέντερερ 1ος ημιτελικός

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Κύπρος – Σκωτία
Euro 2020 – Προκριματικά

16:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ιωνικός Νικαίας
Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

17:45 ΕΡΤ2 ΓΣ
Ηρακλής – ΑΕΚ
Basket League

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Σαν Μαρίνο – Καζακστάν
Euro 2020 – Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Σλοβενία – Λετονία
Euro 2020 – Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Ρωσία – Βέλγιο
Euro 2020 – Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αζερμπαϊτζάν – Ουαλία
Euro 2020 – Προκριματικά

19:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας
Κατατακτήριες Δοκιμές

20:00 ΕΡΤ Sports HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας
Κατατακτήριες Δοκιμές

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπαρτσελόνα – Άαλμποργκ
Champions League χάντμπολ

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Ιμόκο Κονελιάνο – Νοβάρα
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών βόλεϊ

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Ισραήλ – Πολωνία
Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Κροατία – Σλοβακία
Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Γερμανία – Λευκορωσία
Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Βόρεια Ιρλανδία – Ολλανδία
Euro 2020 – Προκριματικά

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο
Ζβέρεφ-Τιμ 2ος ημιτελικός

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
WRC 2019 πίστα SS20 Coramba 1
Αυστραλία

22:45 COSMOTE SPORT 8 HD
WRC 2019 πίστα SS21 Lower Bucca 1
Αυστραλία

23:30 COSMOTE SPORT 8 HD
WRC 2019 πίστα SS22 Wedding Bells 1
Αυστραλία

ΠΗΓΗ: sdna.gr