Τοπικά Λακωνίας: Αγωνιστικό πρόγραμμα και διαιτητές 23-24 Νοεμβρίου

0
293
SAMSUNG CSC
Α΄ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 23/11/19 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 24/11/19 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 24/11/19 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/11/19 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
Α1΄ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 23/11/19 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 23/11/19 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 24/11/19 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 24/11/19 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
Β΄ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 23/11/19 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Σάββατο 23/11/19 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 24/11/19 14:00 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ Κυριακή 24/11/19 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.
Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 23/11/19 00:00 ΑNABOΛΗ
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 24/11/19 11:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π.
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 24/11/19 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/11/19 11:00 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 24/11/19 11:00 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ.
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 24/11/19 11:00 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
Κ 16
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 23/11/19 10:30 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 23/11/19 11:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.