Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 23 Νοεμβρίου

0
197

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει ακόμα συναρπαστικές αναμετρήσεις από μεγάλα ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα της Ευρώπης, τένις, πόλο και άλλα αθλήματα.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου

09:55 Eurosport 1
Formula E, Σαουδική Αραβία

11:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Levi
Σκι

11:00 Eurosport 2
Τελικός ανδρών
Κέρλινγκ

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Ρωσία – Καναδάς
Τελικοί Davis Cup

12:00 novasports.gr
ΑΕΚ K19 – Άρης Κ19
Ελληνικό Πρωτάθλημα

12:10 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Levi
Σκι

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο – Ντινάμο Δρέσδης
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00 ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΟΚ – Βουλιαγμένη
Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00 Eurosport 1
Formula E, Σαουδική Αραβία

14:05 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Levi
Σκι

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Χαμ – Τότεναμ
Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD
Τσάρλτον – Κάρντιφ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Παγκόσμιο Κύπελλο Ενόργανης Γυμναστικής

15:00 ΕΡΤ3
Θεσπρωτός – Τρίκαλα AO
Football League

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Ρωσία – Καναδάς
Τελικοί Davis Cup

15:45 ΕΡΤ Play4
Ιωνικός – Κολοσσός
EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play3
Λάρισα – Ήφαιστος
EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2
ΠΑΟΚ – Ρέθυμνο
EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1
Προμηθέας – Πανιώνιος
EKO Basket League

16:00 Eurosport 2
Τελικός γυναικών Κέρλινγκ

16:00 Novasports 1HD
Αταλάντα – Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Ουνιόν Βερολίνου – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Βέρντερ Βρέμης – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:50 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Levi
Σκι

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Μπέτις – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Κρίσταλ Πάλας – Λίβερπουλ
Πρέμιερ Λιγκ

17:00 Novasports 4HD
Σουόνσι – Μίλγουολ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:45 ΕΡΤ Sports HD
Λαύριο Megabolt – ΑΕΚ
Basket League

18:30 Novasports 3HD
Λυών – Νις
Γαλλικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Τελικοί Davis Cup
2ος ημιτελικός

19:00 Eurosport 2
ISL Λονδίνο
Κολύμβηση

19:00 Novasports 1HD
Μίλαν – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλήμα

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Λειψία – Κολωνία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Τσέλσι
Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Γρανάδα – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 2HD
Πανιώνιος – Ολυμπιακός
Super League

20:00 ΕΡΤ Sports HD
Λαμία – Ξάνθη ΑΟ
Super League

20:45 Novasports 4HD
Άγιαξ – Χεράκλες
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπαρτσελόνα – Φλένσμπουργκ
VELUX EHF Champions League

21:00 Novasports 3HD
Μετς – Ρεμς
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Μπούστο Αρσίτσιο – Σαν Μπερνάρντο Κούνεο
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

21:45 Novasports 1HD
Τορίνο – Ίντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 ONE Channel
Φλαμένγκο – Ρίβερ Πλέιτ
τελικός Κόπα Λιμπερταδόρες

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Τελικοί Davis Cup
2ος ημιτελικός

23:15 Eurosport 1
Global Champions Tour, Πράγα
Ιππασία