Γ’ Εθνική 7ος όμιλος: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 10ης αγωνιστικής

0
718
ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΝΑΥΠΛΙΟ 20172210712177
2.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ1910613106
3.Π.Σ. Η ΣΠΑΡΤΗ1810532136
4.Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ17105232112
5.Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙ15104331916
6.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ1410424911
7.Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 19611410424812
8.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ131034378
9.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ13104151217
10.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ13104151011
11.Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ13103431012
12.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.1010316712
13.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ81015437
14.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ510127716

10η αγωνιστική

Θύελλα Πατρών 2 – 0 τελικό Π.Σ. “Η Σπάρτη” (ημίχ 1 – 0)

Γκολ: Κωνσταντινίδης το 1 – 0 στο 21′, Ντίνος το 2 – 0 στο 54′,

Σπάρτη (Τσίρκοβιτς): Τσιζνιέφκσι, Κακάμης, Μπανούσης, Αναστασάκος, Βασιλείου, Παναγιωτίδης, Μόλτερ, Σωτηρόπουλος, Σαμπατάκος, Μικελάτος, Κάρδαρης

Ολυμπιακός Ζαχάρως 0 – 1 τελικό Αστέρας Βλαχιώτη (ημίχ 0 – 0)

Γκολ: Παπούλης με ανάποδο ψαλίδι το 0 – 1 στο 49′,

Δοκάρι: Διαμαντάκης

Αστέρας Βλαχιώτη: Διαμαντής, Κουρτέσης, Διαμαντάκης, Σνιεγκ, Μπριλλάκης, Αρώνης, Δωματάς, Πούτσης, Παλιάτσος, Νικλητσιώτης, Παπουτσής.

Χρήστου, Ζαϊμι, Γραμματικός, Πονηρός, Τριανταφύλλου, Σιαλμάς, Νέρες

Πανγυθεατικός 0 – 1 τελικό Παναργειακός (ημίχ 0 – 1)

Γκολ: Παιδάκης το 0 – 1 στο 22′.

Πανγυθεατικός ΓΣ (Αργύρης Κατσίχτης): Μπαμπούνης, Χρυσικάκος, Μπουρελάκος(C),Γιαταγανάκης, Μπάλας, Λούζης, Ζιβάνοβιτς, Μπερδούσης, Ανδρεάκος, Σιλά, Μάργαρης

Ναύπλιο 3 – 0 τελικό Διαγόρας Βραχνέϊκων (ημίχ 3 – 0)

Γκολ: Καζάκος το 1 – 0 στο 5′, Μαργαρίτης το 2 – 0 στο 26′, Καλλιμάνης το 3 – 0 στο 31′,

Ένωση Ερμιονίδας 1 – 1 τελικό ΠΑΟ Βάρδας (ημίχ 0 – 1)

Γκολ: Κάρδαρης το 0 – 1 στο 43′, Ποζατζίδης το 1 – 1 στο 64′,

Πανηλειακός 1 – 0 τελικό Α.Ο. Διαβολιτσίου (ημίχ 0 – 0)

Γκολ: Τσίγκρηλας Π. το 1 – 0 στο 73′.

Ζάκυνθος 1 – 3 τελικό Α.Ο. Τσιλιβή (ημίχ 0 – 3)

Γκολ: Βερνάρδος το 0 – 1 στο 27′, Υψηλός το 0 – 2 στο 29′,

Υψηλός το 0 – 3 στο 38′, Κούντνικ το 1 – 3 στο 61′.

11η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή01/12/1915:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝΚυριακή01/12/1915:00
Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ“ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ”Κυριακή01/12/1915:00
Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΚυριακή01/12/1915:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ”Κυριακή01/12/1915:00
Π.Σ. Η ΣΠΑΡΤΗ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή01/12/1915:00