Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 24 Νοεμβρίου

0
363

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα: 

10:55  Eurosport 2 
Παγκόσμιο Κύπελλο, Ίνσμπρουκ, 1ος Γύρος Ανδρών  Λουτζ

11:05  Eurosport 1  
Παγκόσμιο Κύπελλο Levi  Σκι

12:15  Eurosport 1  
Παγκόσμιο Κύπελλο  Σκι

12:35  Eurosport 2  
Παγκόσμιο Κύπελλο, Ίνσμπρουκ, 2ος Γύρος Ανδρών  Λουτζ

13:00  ΕΡΤ Sports HD  
Δούκας – Διομήδης Άργους  Handball Premier 2019 – 2020

13:00  COSMOTE SPORT 2 HD  
Εσπανιόλ – Χετάφε  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

13:15  Novasports 2HD  
Χρόνιγκεν – Φέγενορντ  Ποδόσφαιρο

13:30  Novasports 1HD  
Μπολόνια – Πάρμα  Ποδόσφαιρο

14:00  Novasports 5HD  
Μίντλεσμπρο – Χαλ  Ποδόσφαιρο

14:00  COSMOTE SPORT 9 HD  
Τενερίφη – Ρεάλ Μπέτις  Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 – 2020

14:15  Eurosport 1  
Παγκόσμιο Κύπελλο Levi  Σκι

14:30  COSMOTE SPORT 8 HD  
Στουτγκάρδη – Καρλσρούη  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2019 – 2020

14:40  Eurosport 2  
Παγκόσμιο Κύπελλο, Ίνσμπρουκ, ομαδικό  Λουτζ

14:45  ΕΡΤ Sports HD  
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Χανιά  Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2

15:00  ΕΡΤ3  
ΟΦ Ιεράπετρας – Βέροια  Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020

15:00  COSMOTE SPORT 7 HD  
Οσασούνα – Μπιλμπάο  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

15:30  Novasports 3HD  
Αϊντχόφεν – Χερενφέιν  Ποδόσφαιρο

16:00  Novasports 24 HD  
Βερόνα – Φιορεντίνα  Ποδόσφαιρο

16:00  Novasports 4HD 
Σασσουόλο – Λάτσιο  Ποδόσφαιρο

16:00  Novasports 1HD 
Ρόμα – Μπρέσια  Ποδόσφαιρο

16:30  COSMOTE SPORT 3 HD  
Άουγκσμπουργκ – Χέρτα Βερολίνου  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

17:00  COSMOTE SPORT 6 HD  
Τελικοί Davis Cup by Rakuten 2019  Τελικός

17:00  COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ – Αλαβές  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

17:00  ΕΡΤ Sports HD 
Ατρόμητος Αθηνών – ΟΦΗ  Super League 2019-2020

17:15  Novasports 2HD 
Αστέρας Τρίπολης – Βόλος  Super League 2019-2020

17:45  ΕΡΤ3  
Άρης – Περιστέρι  Basket League 2019-20

18:00  COSMOTE SPORT 9 HD  
Ολυμπιακός – Μέλσουνγκεν  EHF Cup 2019-20

18:00  PAOK TV
ΠΑΟΚ – ΑΕΛ  Super League 2019-2020

18:30  COSMOTE SPORT 1 HD  
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ  Πρέμιερ Λιγκ 2019 – 2020

19:00  COSMOTE SPORT 8 HD
Φενέρμπαχτσε – Νταρουσάφακα  TBF Basketball Super League 2019-20

19:00  COSMOTE SPORT 3 HD  
Χόφενχαϊμ – Μάιντς  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

19:00  Eurosport 2 
ISL Λονδίνο  Κολύμβηση

19:00  Novasports 3HD  
Σαμπντόρια – Ουντινέζε  Ποδόσφαιρο

19:30  COSMOTE SPORT 7 HD  
Μπασκόνια – Βαλένθια  Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 – 2020

19:30  COSMOTE SPORT 2 HD  
Βιγιαρεάλ – Θέλτα  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

19:30  ΕΡΤ Sports HD  
Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός  Super League 2019-2020

19:30  Novasports 1HD
ΑΕΚ – Αρης  Super League 2019-2020

20:00  COSMOTE SPORT 6 HD  
Τελικοί Davis Cup by Rakuten 2019  Τελικός

21:45  Novasports 3HD  
Λέτσε – Κάλιαρι  Ποδόσφαιρο

22:00  COSMOTE SPORT 2 HD  
Βαγιαδολίδ – Σεβίλη  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

22:00  Novasports 2HD 
Τουλούζ – Μαρσέιγ  Ποδόσφαιρο

22:30  COSMOTE SPORT 4 HD  
Χιούστον Ρόκετς – Ντάλας Μάβερικς  NBA 2019 – 2020

01:00  COSMOTE SPORT 7 HD  
Νιου Γιορκ Νικς – Μπρούκλιν Νετς  NBA 2019 – 2020