Τοπικά Λακωνίας: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σ/Κ 30/11 – 1/12

0
326
SAMSUNG CSC

 

Α΄ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο30/11/1915:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο30/11/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή01/12/1915:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή01/12/1915:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Α1΄ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο30/11/1915:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο30/11/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΚΟΣ Π.
Β΄ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή01/12/1915:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή01/12/1915:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή01/12/1915:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.
Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή01/12/1911:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.
Κ 14 (Α΄ όμιλος)
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο30/11/1911:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή01/12/1911:00ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
Κ 14 (Β΄ όμιλος)
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο30/11/1910:30ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο30/11/1911:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.