Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 30 Νοεμβρίου

0
228

Μεγάλο ενδιαφέρον επίσης, παρουσιάζουν τα ματς από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου και οι κατατακτήριες δοκιμές, εν όψει του Grand Prix της Formula 1 στο Άμπου Ντάμπι.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Άμπου Ντάμπι
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:00 ΕΡΤ Sports HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Άμπου Ντάμπι
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:00 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Χονγκ Κονγκ
Ποδηλασία

12:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα
Σκι

13:30 ΕΡΤ Sports HD
Παλαιό Φάληρο – Εθνικός Πειραιά Ελληνικό
Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 2019 – 2020

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Ζανκτ Πάουλι-Ανόβερο
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Εστερσουντ
Δίαθλο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Νιουκάστλ – Μάντσεστερ Σίτι
Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 1HD
Τσάρλτον – Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Β’ κατηγορία Αγγλίας

14:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Άμπου Ντάμπι

14:50 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα
Σκι

15:00 ΕΡΤ3
Βέροια – Καλαμάτα ΠΣ
Football League

15:00 ΕΡΤ Sports HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Άμπου Ντάμπι
Κατατακτήριες Δοκιμές

15:30  Novasports 4HD
Σοσό – Τρουά
Β’ κατηγορία Γαλλίας

15:30 ΕΡΤ Play2
Ηφαιστος – Ιωνικός
Basket League

15:40 Eurosport 2
Βρετανικό Πρωτάθλημα
Σνούκερ

16:00 FOX Sports
NCAA College Gameday 2019
Ε16 πρεμιέρα Μπάσκετ

16:00 Novasports 2HD
Μπρέσια – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:15 ΕΡΤ Play3
Ρέθυμνο – Αρης
Basket League

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Κολωνία-Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Χόφενχαϊμ – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Πάντερμπορν – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:45 ΕΡΤ Play1
Περιστέρι – Λάρισα
Basket League

16:45 ΕΡΤ Play4
Ηρακλής – Λαύριο
Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Προμηθέας Πάτρας
Basket League

17:00  COSMOTE SPORT 6 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Λίβερπουλ – Μπράιτον
Aγγλικό Πρωτάθλημα

17:00 Novasports 5HD
Ντέρμπι – ΚΠΡ
Αγγλία Πρωτάθλημα

17:15 Novasports 3HD
ΑΕΛ – Βόλος
Super League

17:15 Novasports 1HD
Πανιώνιος – Παναιτωλικός
Super League

18:45 ANT1
Κλήρωση του EURO 2020
Απευθείας μετάδοση

19:00 ΕΡΤ Sports HD
Πανιώνιος – ΠΑΟΚ
Basket League

19:00 Novasports 4HD
Τζένοα – Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μαγιόρκα – Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπάγερν Μονάχου – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Σαουθάμπτον – Γουότφορντ
Aγγλικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 2HD
ΟΦΗ – ΑΕΚ
Super League

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Μπενφίκα – Μαρίτιμο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:00   Novasports 3HD
Ρεμς – Μπορντό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Ανδόρα – Μπασκόνια
Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

21:45 Novasports 1HD
Φιορεντίνα – Λέτσε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

ΠΗΓΗ: sdna.gr