Γ’ Εθνική 7oς όμιλος: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 11ης αγωνιστικής

0
718
ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΝΑΥΠΛΙΟ 20172511812187
2.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ2211713146
3.Π.Σ. Η ΣΠΑΡΤΗ2111632146
4.Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙ18115332116
5.Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ17115242116
6.Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 196117115241013
7.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ16115151312
8.Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ16114431112
9.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ14114251013
10.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ13114161320
11.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ131134479
12.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.1011317714
13.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ81115538
14.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ511128717

11η αγωνιστική

Άστερας Βλαχιώτη 4 – 0 τελικό Ένωση Ερμιονίδας (ημίχ 3 – 0)

Γκολ: Παπούλης το 1 – 0 στο 29′, Παλιάτσος, το 2 – 0 στο 30′, Μπριλάκης το 3 – 0 στο 26′,

Κουρτέσης το 4 – 0 στο 72′.

Αστέρας Βλαχιώτη: Διαμαντής, Κουρτέσης, Διαμαντάκης, Μπριλάκης, Τσούπρος, Αρώνης, Αναστασόπουλος, Δωματάς (74′ Νέρες), Νικλητσιώτης (20′ Πούτσης), Παπούλης (66′ Ζαϊμι), Παλιάτσος (61′ Σιαλμάς).

Πονηρός, Χρήστου, Ζαϊμι, Σνιεγκ, Νέρες, Πούτσης, Σιαλμάς.

Ένωση Ερμιονίδας: Γαβαλάς, 2 Παναγόπουλος (85′ Μπουσάϊ), 3 Παπαεμμανουηλίδης, 4 Καρτσαμπάς, 5 Πιρτζάους (46′ Βιρβίλης), 6 Καρούτης, 7 Τριμπόνιας (63′ Φερνάντες), 8 Μερκούρης, 9 Ποζατζίδης, 10 Εσκουδέρο, 11 Κατσιαμίτας.

12′ Μπαρμπέντο, 13 Φερνάντες, 14 Βιρβίλης, 15 Κύρου, 16 Μπουσάϊ, 17 Μερτύρης, 18 Κωτσιαρίδης.

Π.Σ. “Η Σπάρτη” 1 – 0 τελικό Παναργειακός (ημίχ 1 – 0)

Γκολ: Σαμπατάκος το 1 – 0 στο 18′,

Δοκάρι: Γεμιστός στο 52′.

Π.Σ. “Η Σπάρτη”: Τρακάκης, Κακάμης, Παναγιωτίδης, Βασιλείου, Αναστασάκος, Κάρδαρης, Μπανούσης, Σωτηρόπουλος, Γεμιστός, Μικελάτος, Σαμπατάκος.

Τσιζνιέφσκι, Ρασσιάς, Κοντογιάννης, Πλατάνας, Τσιμικλής, Γεωργαντάς, Μόλτερ.

Παναργειακός: Μποζιονέλος, Φλεβαρης, Φλώρος, Ασπιώτης, Τζιόλας, Εμέκα, Κυριακόπουλος, Πετζαρομάν, Μπλάτσος, Παιδάκης, Τσάκας.

Μανιάτης, Σοροβίγκας, Βουρνάζος, Καπατσώρης, Κωτσοβός, Φλέβαρης, Τάμπούρης.

Α.Ο. Τσιλιβή 2 – 0 τελικό Πανγυθεατικός (ημίχ 0 – 0)

Γκολ: Βερνάρδος το 1 – 0 στο 60′, Γεωργίου το 2 – 0 στο 85′.

AO TΣΙΛΙΒΗ (Πέτρος Τσούκλης): Χαρακτινός, Μπατσής, Ελέζι, Λιβέρης, Μούστα, Ιγκνάτ, Παναγιωτίδης, Γεωργίου, Μαρούδας, Υψηλός, Βερνάρδος

Πάγκος: Μανωλακάκης, Δεμερτζής, Γκέκας, Μύρτα, Παναγιωτόπουλος, Αμαραντίδης, Σόρα

ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ (Αργύρης Κατσίχτης): Μπαμπούνης, Μπουρελάκος, Καρνιάτης, Γιαταγανάκης, Χρυσικάκος, Μπάλας, Λούζι, Ζιβάνοβιτς, Μπερδούσης, Μπαρόνε, Παναγοπουλος

Πάγκος: Ινομάρου, Μπουτσικάκης, Σκάρπος, Τσουμάκος, Τσίγκος, Μάργαρης, Κανανλάρι

Ναύπλιο 2 – 0 τελικό Ολυμπιακός Ζαχάρως (ημίχ 1 – 0)

Γκολ: Καζάκος το 1 – 0 στο 5′, Καλλιμάνης το 2 – 0 στο 90+.

Διαγόρας Βραχνέϊκων 1 – 3 τελικό Ζάκυνθος (ημίχ 1 – 1)

Κόκκινη για τον Διαγόρα

Γκολ: Λίπι το 1 – 0 στο 22′, κούνια το 1 – 1 στο 29′, Πατίλας το 1 – 2 στο 47′,

Ζυγκερίδης το 1 – 3 στο 94′.

ΠΑΟ Βάρδας 1 – 0 τελικό Πανηλειακός (ημίχ 0 – 0)

Γκολ: Παναγάκης το 1 – 0 στο 81′.

Α.Ο. Διαβολιτσίου 3 – 1 τελικό Θύελλα Πατρών (ημίχ 2 – 1)

Γκολ: Τζανετέας το 1 – 0 στο 5′, Βλασόπουλος το 1 – 1 στο 11′,

Αθανασόπουλος το 2 – 1 στο 22′, Βιγιαφάνε το 3 – 1 στο 61′.

12η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή08/12/1915:00
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΚυριακή08/12/1915:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή08/12/1915:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή08/12/1915:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ – Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣΦ. ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣΚυριακή08/12/1915:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή08/12/1915:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – Π.Σ. “Η ΣΠΑΡΤΗ”ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ”Κυριακή08/12/1915:00