Γ’ Εθνική 7oς όμιλος: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 11ης αγωνιστικής

0
635
Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 25 11 8 1 2 18 7
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 22 11 7 1 3 14 6
3. Π.Σ. Η ΣΠΑΡΤΗ 21 11 6 3 2 14 6
4. Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙ 18 11 5 3 3 21 16
5. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 17 11 5 2 4 21 16
6. Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 17 11 5 2 4 10 13
7. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ 16 11 5 1 5 13 12
8. Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ 16 11 4 4 3 11 12
9. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ 14 11 4 2 5 10 13
10. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ 13 11 4 1 6 13 20
11. ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 13 11 3 4 4 7 9
12. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. 10 11 3 1 7 7 14
13. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 8 11 1 5 5 3 8
14. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 5 11 1 2 8 7 17

11η αγωνιστική

Άστερας Βλαχιώτη 4 – 0 τελικό Ένωση Ερμιονίδας (ημίχ 3 – 0)

Γκολ: Παπούλης το 1 – 0 στο 29′, Παλιάτσος, το 2 – 0 στο 30′, Μπριλάκης το 3 – 0 στο 26′,

Κουρτέσης το 4 – 0 στο 72′.

Αστέρας Βλαχιώτη: Διαμαντής, Κουρτέσης, Διαμαντάκης, Μπριλάκης, Τσούπρος, Αρώνης, Αναστασόπουλος, Δωματάς (74′ Νέρες), Νικλητσιώτης (20′ Πούτσης), Παπούλης (66′ Ζαϊμι), Παλιάτσος (61′ Σιαλμάς).

Πονηρός, Χρήστου, Ζαϊμι, Σνιεγκ, Νέρες, Πούτσης, Σιαλμάς.

Ένωση Ερμιονίδας: Γαβαλάς, 2 Παναγόπουλος (85′ Μπουσάϊ), 3 Παπαεμμανουηλίδης, 4 Καρτσαμπάς, 5 Πιρτζάους (46′ Βιρβίλης), 6 Καρούτης, 7 Τριμπόνιας (63′ Φερνάντες), 8 Μερκούρης, 9 Ποζατζίδης, 10 Εσκουδέρο, 11 Κατσιαμίτας.

12′ Μπαρμπέντο, 13 Φερνάντες, 14 Βιρβίλης, 15 Κύρου, 16 Μπουσάϊ, 17 Μερτύρης, 18 Κωτσιαρίδης.

Π.Σ. “Η Σπάρτη” 1 – 0 τελικό Παναργειακός (ημίχ 1 – 0)

Γκολ: Σαμπατάκος το 1 – 0 στο 18′,

Δοκάρι: Γεμιστός στο 52′.

Π.Σ. “Η Σπάρτη”: Τρακάκης, Κακάμης, Παναγιωτίδης, Βασιλείου, Αναστασάκος, Κάρδαρης, Μπανούσης, Σωτηρόπουλος, Γεμιστός, Μικελάτος, Σαμπατάκος.

Τσιζνιέφσκι, Ρασσιάς, Κοντογιάννης, Πλατάνας, Τσιμικλής, Γεωργαντάς, Μόλτερ.

Παναργειακός: Μποζιονέλος, Φλεβαρης, Φλώρος, Ασπιώτης, Τζιόλας, Εμέκα, Κυριακόπουλος, Πετζαρομάν, Μπλάτσος, Παιδάκης, Τσάκας.

Μανιάτης, Σοροβίγκας, Βουρνάζος, Καπατσώρης, Κωτσοβός, Φλέβαρης, Τάμπούρης.

Α.Ο. Τσιλιβή 2 – 0 τελικό Πανγυθεατικός (ημίχ 0 – 0)

Γκολ: Βερνάρδος το 1 – 0 στο 60′, Γεωργίου το 2 – 0 στο 85′.

AO TΣΙΛΙΒΗ (Πέτρος Τσούκλης): Χαρακτινός, Μπατσής, Ελέζι, Λιβέρης, Μούστα, Ιγκνάτ, Παναγιωτίδης, Γεωργίου, Μαρούδας, Υψηλός, Βερνάρδος

Πάγκος: Μανωλακάκης, Δεμερτζής, Γκέκας, Μύρτα, Παναγιωτόπουλος, Αμαραντίδης, Σόρα

ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ (Αργύρης Κατσίχτης): Μπαμπούνης, Μπουρελάκος, Καρνιάτης, Γιαταγανάκης, Χρυσικάκος, Μπάλας, Λούζι, Ζιβάνοβιτς, Μπερδούσης, Μπαρόνε, Παναγοπουλος

Πάγκος: Ινομάρου, Μπουτσικάκης, Σκάρπος, Τσουμάκος, Τσίγκος, Μάργαρης, Κανανλάρι

Ναύπλιο 2 – 0 τελικό Ολυμπιακός Ζαχάρως (ημίχ 1 – 0)

Γκολ: Καζάκος το 1 – 0 στο 5′, Καλλιμάνης το 2 – 0 στο 90+.

Διαγόρας Βραχνέϊκων 1 – 3 τελικό Ζάκυνθος (ημίχ 1 – 1)

Κόκκινη για τον Διαγόρα

Γκολ: Λίπι το 1 – 0 στο 22′, κούνια το 1 – 1 στο 29′, Πατίλας το 1 – 2 στο 47′,

Ζυγκερίδης το 1 – 3 στο 94′.

ΠΑΟ Βάρδας 1 – 0 τελικό Πανηλειακός (ημίχ 0 – 0)

Γκολ: Παναγάκης το 1 – 0 στο 81′.

Α.Ο. Διαβολιτσίου 3 – 1 τελικό Θύελλα Πατρών (ημίχ 2 – 1)

Γκολ: Τζανετέας το 1 – 0 στο 5′, Βλασόπουλος το 1 – 1 στο 11′,

Αθανασόπουλος το 2 – 1 στο 22′, Βιγιαφάνε το 3 – 1 στο 61′.

12η αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 08/12/19 15:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ – Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ Φ. ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ Κυριακή 08/12/19 15:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 08/12/19 15:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – Π.Σ. “Η ΣΠΑΡΤΗ” ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ” Κυριακή 08/12/19 15:00