Τοπικά Λακωνίας: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σ/Κ 14-15 Δεκεμβρίου

0
338
SAMSUNG CSC

 

Α΄ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο14/12/1915:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π.
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο14/12/1915:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή15/12/1915:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή15/12/1915:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
Α1΄ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο14/12/1915:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο14/12/1915:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
Β΄ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Σάββατο14/12/1915:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο14/12/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΚυριακή15/12/1915:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή15/12/1915:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο14/12/1900:00ΑΝΑΒ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο14/12/1910:30ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή15/12/1911:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο14/12/1911:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή15/12/1910:30ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.