Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 21 Δεκεμβρίου

0
262

Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι μεταδόσεις του Σαββάτου

10:20 Eurosport 1
Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών
Σκι

11:50 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο, Ράμσαου Ποδόσφαιρο

12:00 COSMOTE SPORT 7 HD
UFC Fight Night 2019
Μπράιαν Ορτέγκα – Τσαν Σουνγκ Γιουνγκ

12:00 novasports.gr
Παναθηναϊκός Κ19 – Άρης Κ19
Ποδόσφαιρο

12:45 Eurosport 1
Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών
Σκι

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Ανόβερο – Στουτγκάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μαγιόρκα – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο
Δίαθλο

14:20 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο
Σκι

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Άρσεναλ
Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 1HD
Κάρντιφ – Πρέστον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:40 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο, Ράμσαου Σκι

15:00 ΕΡΤ3
Νίκη Βόλου – Τρίκαλα
Football League

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Mubadala World Tennis
Championship

15:30 ΕΡΤ Play2
Ήφαιστος – Ηρακλής
Basket League

15:30 ΕΡΤ Play1
Κολοσσός – Περιστέρι
Basket League

15:45 ΕΡΤ Play4
Ιωνικός – Πανιώνιος
Basket League

15:45 ΕΡΤ Play3
Άρης – Λαύριο
Basket League

15:50 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο
Δίαθλο

16:00 Novasports 2HD
Ουντινέζε – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Λειψία – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Κολονία – Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Σάλκε – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Μάιντς – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 ΕΡΤ Play5
Αλ Χιλάλ – Μοντερέι
Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA 2019

16:40 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο
Ένγκελμπεργκ Σκι

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Mubadala World Tennis Championship 2019
Τελικός ανδρών Τσιτσιπάς – Ναδάλ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 Novasports 3HD
Τρουά – Αζαξιό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

17:00 Novasports 1HD
Μίλγουολ – Μπάρνσλι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:45 ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΟΚ – Προμηθέας Πάτρας
Basket League

19:00 Novasports 2HD
Ίντερ – Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Λέστερ
Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ – Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 ΕΡΤ3
Λίβερπουλ – Φλαμένγκο
Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων (Τελικός)

19:30 Novasports 1HD
Αστέρας Τρίπολης – Ξάνθη
Super League

20:00 ΕΡΤ Sports HD
Λαμία – ΑΕΚ
Super League

20:45 Novasports 4HD
Αϊντχόφεν – Τσβόλε
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Νοβάρα – Κάζαλματζορε
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Ράιν Νέκαρ – Φλένσμπουργκ
Liqui Moly Bundesliga

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Τενερίφη – Γκραν Κανάρια
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

21:45 Novasports 5HD
Νις – Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:45 Novasports 3HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Αμιάν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:45 Novasports 2HD
Τορίνο – ΣΠΑΛ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45 Novasports 1HD
Μονακό – Λιλ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

ΠΗΓΗ: sdna.gr