Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 22 Δεκεμβρίου

0
157
EUROSPORT

Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος
Κολύμβηση

10:50
EUROSPORT 2

Παγκόσμιο Κύπελλο Πλανίτσα
Σκι

12:00
EUROSPORT

Βαλ ντ’Ιζέρ
Σκι

12:00
COSMOTE SPORT 2

Λεγανές – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
ΕΡΤ SPORTS

Ιωνικός Ν.Φ. – Φίλιππος Βέροιας
Χάντμπολ

13:00
NOVASPORTS 3

Αγιαξ – Ντεν Χάαχ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:15
NOVASPORTS 2

Αταλάντα – Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
EUROSPORT

Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος
Κολύμβηση

14:00
NOVASPORTS 5

Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Μπρίστολ Σίτι
Championship Αγγλίας

14:00
COSMOTE SPORT 8

Μπόχουμ – Ρέγκενσμπουργκ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:30
ΕΡΤ SPORTS

Λεβαδειακός – Απόλλων Πόντου
Σούπερ Λιγκ 2

14:45
EUROSPORT 2

Τεχνική Κατάβαση Σύνθετου Γυναικών, Βαλ ντ’Ιζέρ
Σκι

14:50
ΕΡΤ3

Πανασπροπυργιακός – Διαγόρας
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 7

Οσασούνα – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00
EUROSPORT

Παγκόσμιο Κύπελλο
Δίαθλο

15:00
NOVASPORTS 1

ΑΕΛ – Πανιώνιος
Super League

15:00
NOVASPORTS 3

Ουτρέχτη – Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
EUROSPORT

Παγκόσμιο Κύπελλο Ενγκελμπεργκ
Σκι

15:55
COSMOTE SPORT 1

Γουότφορντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

Πάρμα – Μπρέσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 24

Λέτσε – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 3

Φορτούνα Ντίσελντορφ – Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
EUROSPORT 2

Παγκόσμιο Κύπελλο Ράμσαου
Σκι

16:45
COSMOTE SPORT 4

ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ρέθυμνο Cretan Kings
Α1 Μπάσκετ Ανδρών

17:00
ΕΡΤ3

ΠΑΟΚ – Κηφισιά
Volley League

17:00
ΕΡΤ SPORTS

Παναιτωλικός – ΟΦΗ
Super League

17:00
COSMOTE SPORT 2

Μπέτις – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 2

ΝΠΣ Βόλος – Ολυμπιακός
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 3

Πάντερμπορν – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
ΕΡΤ SPORTS

Λάρισα – ΑΕΚ
Α1 Μπάσκετ Ανδρών

19:15
COSMOTE SPORT 7

Μπανταλόνα – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
NOVASPORTS 1

Παναθηναϊκός – Άρης
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2

Λεβάντε – Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Σασσουόλο – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 4

Τορόντο Ράπτορς – Ντάλας Μάβερικς
NBA

22:30