Τοπικά Λακωνίας: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές 11-12 Iανουαρίου

0
251
SAMSUNG CSC

 

Α΄ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.
Α1΄ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.
Β΄ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 12/01/20 11:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Κυριακή 12/01/20 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 11/01/20 00:00 Αναβλήθηκε
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 11/01/20 10:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 12/01/20 11:00 ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 11/01/20 11:00 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 12/01/20 11:00 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 12/01/20 11:00 ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
Κ 16
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 11/01/20 11:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 11/01/20 11:30 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.