Τοπικά Λακωνίας: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές, βοηθοί των αγώνων 18-19 Ιανουαρίου

0
256
SAMSUNG CSC
Α΄ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
Α1΄ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
Β΄ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π.
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Κ 14 (Α΄ όμιλος)
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Σάββατο 18/01/20 10:30 ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 11:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Κ 14 (Β΄ όμιλος)
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 19/01/20 11:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 19/01/20 11:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.