Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 19 Ιανουαρίου

0
506

Αναλυτικά το σημερινό ρόγραμμα:

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

12:45     Απόλλων Λάρισας – Α.Ε. Καραϊσκάκης, Super League 2
ΕΡΤ Sports HD

13:00     Μαγιόρκα – Βαλένθια, La Liga
COSMOTE SPORT 2 HD

13:15     Φένλο – Αϊντχόφεν, Eredivisie
Novasports 3HD

13:30     Μίλαν – Ουντινέζε, Serie A
Novasports 1HD

14:00     Νότιγχαμ Φόρεστ – Λούτον, Championship
Novasports 2HD

15:00     Ολυμπιακός Βόλου – Τρίκαλα AO, Football League 2019-2020
ΕΡΤ3

15:00     Μπέτις – Ρεάλ Σοσιεδάδ, La Liga
COSMOTE SPORT 7 HD

15:00     Ξάνθη ΑΟ – Παναθηναϊκός, Super League
ΕΡΤ Sports HD

15:30     Αγιαξ – Σπάρτα Ρότερνταμ, Eredivisie
Novasports 3HD

16:00     Μπέρνλι – Λέστερ, Premier League
COSMOTE SPORT 1 HD

16:00     Μπολόνια – Βερόνα, Serie A
Novasports 5HD

16:00     Μπρέσια – Κάλιαρι, , Serie A
Novasports 4HD

16:00     Λέτσε – Ιντερ, , Serie A
Novasports 1HD

17:00     Βιγιαρεάλ – Εσπανιόλ, La Liga
COSMOTE SPORT 2 HD

17:15     Ατρόμητος Αθηνών – Βόλος ΝΠΣ, Super League
ΕΡΤ Sports HD

17:15     ΑΕΚ – ΑΕΛ, Super League
Novasports 2HD

16:30     Χέρτα Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga
COSMOTE SPORT 3 HD

18:00     ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης, Super League
PAOK TV

18:30     Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League
COSMOTE SPORT 1 HD

19:00     Πάντερμπορν – Λεβερκούζεν, Bundesliga
COSMOTE SPORT 3 HD

19:00     Τζένοα – Ρόμα, Serie A
Novasports 3HD

19:30     Φαμαλικάο – Μαρίτιμο, Primera Liga
COSMOTE SPORT 8 HD

19:30     Μπιλμπάο – Θέλτα, La Liga
COSMOTE SPORT 2 HD

19:30     Ολυμπιακός – Αρης, Super League
Novasports 1HD

20:00     Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2
ΕΡΤ3

21:45     Γιουβέντους – Πάρμα, Serie A
Novasports 2HD

22:00     Μπαρτσελόνα – Γρανάδα, La Liga
COSMOTE SPORT 2 HD

22:00     Λοριάν – Παρί Σεν Ζερμέν, Ligue 1
Novasports 3HD

 

ΜΠΑΣΚΕΤ

13:00     TBF Super League, All Star Contests
COSMOTE SPORT 9 HD

14:00     TBF Basketball Super League, All Star Game
COSMOTE SPORT 9 HD

19:15     Προμηθέας Πάτρας – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ, Basket League
ΕΡΤ Sports HD

19:30     Ρεάλ Μαδρίτης – Μπασκόνια, ACB Ισπανίας
COSMOTE SPORT 7 HD

22:00     Σαν Αντόνιο Σπερς – Μαϊάμι Χιτ, NBA
COSMOTE SPORT 4 HD

03:00     Ντένβερ Νάγκετς – Ιντιάνα Πέισερς, NBA 2019 – 2020
COSMOTE SPORT 4 HD

 

ΠΟΛΟ

18:30     Ελλάδα – Ρωσία, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών
ΕΡΤ3

TEΝΙΣ

00:50     Αυστραλιανό Οπεν
Eurosport 1

01:55     Αυστραλιανό Οπεν
Eurosport 2

04:00     Αυστραλιανό Οπεν
Eurosport 2

04:00     Αυστραλιανό Οπεν
Eurosport 1

ΠΗΓΗ: sdna.gr