Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Πέμπτης 23 Ιανουαρίου

0
223

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα: 

08:00  Eurosport 2  
Αυστραλιανό Οπεν  Τένις

08:00  Eurosport 1  
Αυστραλιανό Οπεν  Τένις

10:00  Eurosport 2  
Αυστραλιανό Οπεν  Τένις

10:00  Eurosport 1  
Αυστραλιανό Οπεν  Τένις

12:00  Eurosport 2  
Αυστραλιανό Οπεν  Τένις

12:45  Eurosport 1  
Αυστραλιανό Οπεν  Τένις

15:00  Eurosport 2  
Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα  Δίαθλο

15:30  Eurosport 1  
Αυστραλιανό Οπεν  Τένις

16:00  Eurosport 1  
Ευρωπαϊκό Masters  Σνούκερ

17:00  COSMOTE SPORT 7 HD  
Ολυμπιακός – Ορμάν Γκεντσλίκ  EuroCup Γυναικών 2019-20

17:15  Novasports 3HD  
Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος  Super League 2019-2020

18:30  ΕΡΤ3  
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών  Πόλο

19:00  ΕΡΤ Sports HD  
Λαμία – ΠΑΟΚ  Super League 2019-2020

19:00  Novasports 4HD  
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Βαλένθια  Turkish Airlines EuroLeague

19:00  Novasports 2HD  
Ζενίτ – Ολυμπιακός  Turkish Airlines EuroLeague

19:30  ΕΡΤ Play1  
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, ελεύθερο πρόγραμμα  Καλλιτεχνικό πατινάζ

19:30  Novasports 1HD  
Αρης – Ξάνθη  Super League 2019-2020

20:00  ΕΡΤ3  Ευρωπαϊκό 
Πρωτάθλημα Γυναικών  Πόλο

20:30  COSMOTE SPORT 5 HD  
WRC Championship 2020  Μόντε Κάρλο, Προκριματικά

20:55  Eurosport 1
Ευρωπαϊκό Masters  Σνούκερ

21:30  COSMOTE SPORT 5 HD  
WRC 2020  Παρακολουθήστε την πίστα SS1 Malijai – Puimichel του Πρωταθλήματος στο Μόντε Κάρλο

21:30  COSMOTE SPORT 6 HD  
Νοβάρα – Στουτγκάρδη  CEV Champions League Γυναικών 2020

21:30  Novasports 5HD  
Μπάγερν Μονάχου – Μακάμπι Τελ Αβίβ  Turkish Airlines EuroLeague

22:00  COSMOTE SPORT 1 HD  
Γουλβς – Λίβερπουλ  Πρέμιερ Λιγκ 2019 – 2020

22:00  Eurosport 2  
Σειρά 6 ημερών Βερολίνο  Ποδηλασία

22:00  Novasports 4HD  
Μπασκόνια – Χίμκι  Turkish Airlines EuroLeague

22:00  Novasports 3HD  
Μπαρτσελόνα – Ερυθρός Αστέρας  Turkish Airlines EuroLeague

22:40  Eurosport 2  
Αυστραλιανό Οπεν  Τένις

03:00  COSMOTE SPORT 4 HD  
Μπρούκλιν Νετς – Λος Άντζελες Λέικερς  NBA 2019 – 2020

ΠΗΓΗ: sdna.gr