Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα της Κυριακής 26/1

0
380

Δείτε τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων της Γ’ Εθνικής.

Συναρπαστική εξέλιξη είχαν τα παιχνίδια για τη 17η αγωνιστική στη Γ’ Εθνική, με πολλά γκολ, εκπλήξεις και ανατροπές.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος
Δόξα Κάτω Καμήλας-Κεραυνός Πέρνης 4-1 (25/1)
Πανδραμαϊκός-Κιλκισιακός 2-1
Δόξα Θεολόγου-Ένωση Αλεξανδρούπολης 0-1
Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου 2-0
Απόλλων Παραλιμνίου-Πανσερραϊκός 0-0
Αετός Ορφανού-Ηρακλής Ζυγού 1-0
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

2ος όμιλος – 21η αγωνιστική
Αστραπή Μεσοποταμίας-Νίκη Αγκαθιάς 1-4
Θύελλα Σαρακηνών-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-0
Αγροτικός Αστέρας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 3-1
Εδεσσαϊκός-Αλμωπός Αριδαίας 1-1
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Μακεδονικός 1-1
ΑΟ Σειρήνα-Θερμαϊκός Θέρμης 0-3 α.α.
Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΑΣ Φλώρινα 0-3 α.α.
Ρεπό: ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

3ος όμιλος
ΑΣ Μετέωρα-Διγενής Νεοχωρίου 3-0
Ατρόμητος Παλαμά-ΑΕ Καρίτσας 1-3
Θησέας Αγριάς-ΑΠΟ Αταλάντη 2-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Διαγόρας Στεφανοβικείου 4-1
Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Ποταμιάς 1-0
Πιερικός-Δίας Δίου 2-0
ΓΣ Αλμυρού-ΑΟ Σελλάνων 0-0

4ος όμιλος
ΠΑΣ Πρέβεζα-Θιναλιακός 0-1
Αναγέννηση Άρτας-ΑΟ Ανατολής 4-1
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΕ Λευκίμμης 0-1
Σούλι Παραμυθιάς-ΑΕ Μεσολογγίου 2-2
Τηλυκράτης-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 4-1
Αχέρων Καναλακίου-Απόλλων Ευπαλίου 2-2
Αστέρας Ιτέας-Μακεδονικός Φούφα 0-3 α.α.

5ος όμιλος
Θύελλα Καμαρίου-Εθνικός 2-0
Κερατσίνι-Άνω Μερά 1-0
Άγιοι Ανάργυροι-Κηφισιά 0-0
Καλλιθέα-Φωστήρας 1-0
Ερμής Κορυδαλλού-Πανθηραϊκός 0-2
Ηλυσιακός-Ακράτητος 1-0
Άγιος Ιερόθεος-ΑΕ Μοσχάτου 2-2

6ος όμιλος
Θύελλα Ραφήνας-ΑΟ Υπάτου 0-2 (25/1)
Παλληνιακός-Νέα Αρτάκη 1-1
Κιθαιρών Καπαρελλίου-Παναρκαδικός 0-1
Αχαρναϊκός-Αιολικός 0-4
Αήττητος Σπάτων-Ρόδος 1-2
ΑΕΚ Τρίπολης-Κόρινθος ’06 1-1
Ρεπό: Μαρκό

7ος όμιλος
ΠΣ Σπάρτη-Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-0
Ναύπλιο 2017-Αστέρας Βλαχιώτη 2-2
Ερμιονίδα-Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-1
ΑΠΣ Ζάκυνθος-ΠΑΟ Βάρδας 2-0
Πανηλειακός-ΑΟ Τσιλιβή 0-0
Πανγυθεατικός-ΑΟ Διαβολιτσίου 2-1
Θύελλα Πατρών-Παναργειακός 0-1

8ος όμιλος – 18η αγωνιστική
Άγιος Νικόλαος-Πόρος 2-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Πανακρωτηριακός 0-0
Γιούχτας-Ρεθυμνιακός 3-0
Επισκοπή-Ηρόδοτος 1-0
Ρεπό: Ατσαλένιος

ΠΗΓΗ: onsports.gr