Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 1 Φεβρουαρίου

0
260

Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές του Σαββάτου

08:00 Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

10:30 Eurosport 1
Σοφία Κένιν – Γκαρμπίνε Μουγκουρούθα
Τένις

13:15 Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

14:00 ΕΡΤ Sports HD
Παλαιό Φάληρο – Πανιώνιος
Πόλο Α1 Ανδρών

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Σαν Πάουλι – Στουτγκάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Γρανάδα – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ – Τσέλσι
Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 1HD
Χαλ – Μπρέντφορντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:00 ΕΡΤ3
Καβάλα – Τρίκαλα
Football League

15:45 ΕΡΤ Play3
Λάρισα – Ιωνικός
EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1
Πανιώνιος – Ηρακλής
EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2
Λαύριο – Περιστέρι
EKO Basket League

16:00 Novasports 2HD
Μπολόνια – Μπρέσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Μάιντς – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Άουγκσμπουργκ – Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Χόφενχαϊμ – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Ντόρτμουντ – Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 Novasports 4HD
Σοσό – Λοριάν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Λίβερπουλ – Σαουθάμπτον
Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 Novasports 5HD
Λιντς – Γουίγκαν
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:15 Novasports 1HD
ΟΦΗ – ΑΕΛ
Super League

17:45 ΕΡΤ Sports HD
Προμηθέας Πάτρας – Ήφαιστος Λήμνου
Basket League

18:30 Novasports 4HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Μονπελιέ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Ιμόκο Κονελιάνο – Σκάντιτσι
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

19:00 Novasports 5HD
Κάλιαρι – Πάρμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Λειψία – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουλβς
Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Μαγιόρκα – Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 2HD
Ολυμπιακός – Ξάνθη
Super League

20:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Βιτόρια Σετούμπαλ – Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:45 Novasports 4HD
Φέγενορντ – Έμεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:00 Novasports 3HD
Αμιάν – Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπούστο Αρσίτσιο – Μόντσα
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD
Ανόβερο – Κίελο
Liqui Moly Bundesliga

21:45 Novasports 1HD
Σασουόλο – Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Λος Άντζελες Κλίπερς – Μινεσότα Τίμπεργουλβς
NBA