Γ’ Εθνική 7ος όμιλος: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 18ης αγωνιστικής

0
713
ΟμάδαΒαθμοίΑγΝίκεςΙσοπΉττεςΥπέρΚατά
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ39181233279
2.Π.Σ. Η ΣΠΑΡΤΗ351810532412
3.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017321810262821
4.Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 196131189452117
5.Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙ29188552925
6.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ27188372119
7.Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ26187563322
8.Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ24186662123
9.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ23186571919
10.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ201862102431
11.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ1818468917
12.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.181853101223
13.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ1318279925
14.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ131834111428

 

18η αγωνιστική

Αστέρας Βλαχιώτη 1 – 0 τελικό Ζάκυνθος (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Κεχαγιάς το 1 – 0 στο 37′.

Αστέρας Βλαχιώτη: Διαμαντής, Κουρτέσης, Δημακάκος, Μπριλάκης, Αναστασόπουλος, Σκεντεράϊ (91′ Αρώνης), Πετζαρομάν, Μάρτινς (85′ Τζελίδης), Ραχίμ (Βουτσιώτης 61′) Παλιάτσος, Κεχαγιάς (39′ Ζαϊμι).

Μάνος, Διαμαντάκης, Αρώνης, Τζελίδης, Νικλητσιώτης

Ζάκυνθος: 1 Κουτογλίδης, 2 Κολευρής, 3 Μπεκατώρος, 4 Οwusu, 5 Κούνια, 6 Ντάσης (80′ Πεταλωτής), 7 Πούφλης (62′ Μαρίνος), 8 Σουρμπής, 9 Ζυγκερίδης, 10 Βίλα, 11 Μέντες.

12 Τσίνα, 13 Πεταλωτής, 14 Μαρίνος, 15 Κούζας

Ναύπλιο 1 – 2 τελικό Σπάρτη (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Καλλιμάνης το 1 – 0 στο 25′, Συρεγγέλας το 1 – 1 στο 54′,

Σικαλόπουλος το 1 – 2.

ΠΑΟ Βάρδας 2 – 0 τελικό Πανγυθεατικός (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Γούρμος το 1 – 0 στο 40′, Αγουρίδης το 2 – 0 στο 56′,

Πανγυθεατικός (Αργύρης Κατσίχτης): Μπαμπούνης, Μπουρελάκος(C),Μπάλας, Μιχελάκος, Γιαταγανάκης, Παναγόπουλος, Καρνιάτης, Ντιόγκο, Μπαρόνε, Τσιμικλής, Σαχσανίδης.

A.O. Tσιλιβή 2 – 1 τελικό Θύελλα Πατρών ( –  ημίχ)

Γκολ: Ντίνος το 0 – 1 στο 38′, Λιβέρης το 1 – 1 στο 64′, Βερνάρδος το 2 – 1 στο 67′.

Α.Ο. Διαβολιτσίου 2 – 1 τελικό Παναργειακός (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Παιδάκης το 0 – 1 στο 43′, Αθανασόπουλος το 1 – 1 στο 56′,

Αθανασόπουλος το 2 – 1 στο 83′.

Διαγόρας Βραχνέϊκων 1 – 0 τελικό Πανηλειακός (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Καλλιτσουνάκης το 1 – 0 στο 60′.

Ολυμπιακός Ζαχάρως 1 – 1 Ένωση Ερμιονίδας ( –  ημίχ)

 

19η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ”Κυριακή09/02/2015:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή09/02/2015:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝΦ. ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣΚυριακή09/02/2015:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή09/02/2015:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή09/02/2015:00
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 – ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΚυριακή09/02/2015:00
Π.Σ. Η ΣΠΑΡΤΗ – Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή09/02/2015:00