Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 8 Φεβρουαρίου

0
271

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει ακόμα το ματς της ανδρικής ομάδας χάντμπολ της ΑΕΚ με την Ντράμεν, για το Challenge Cup και τις αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου

09:50 Eurosport 1
Οτέπα
Σκι

10:50 Eurosport 1
Σαμονί, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος
Σκι

10:55 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Φέλντεμπεργκ
Σκι

12:00 Eurosport 1
Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών
Σκι

13:00 ΕΡΤ Sports HD
Ισπανία – Κίνα
Προολυμπιακό Τουρνουά Γυναικών Μπάσκετ

13:30 COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP Tour 250 Πούνε
Τένις

13:35 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Οτέπα
Σκι

13:55 Eurosport 1
Σαμονί, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος
Σκι

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Στουτγκάρδη – Άουε
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε – Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Κρίσταλ Πάλας
Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD
Γουίγκαν – Πρέστον
Championship

15:00 Eurosport 1
Σκι ανώμαλου δρόμου, Φαλούν
Σκι

15:00 ΕΡΤ3
Ιωνικός – Νίκη Βόλου
Football League

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP Tour 250 Πούνε
Τένις

15:30 ΕΡΤ Sports HD
ΕΣΑΚΕ All Star Game 2020
Αγώνας με αμαξίδια

16:00 Eurosport 2
Σειρά PRO
Ποδηλασία

16:00 Novasports 1HD
Φιορεντίνα – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Φράιμπουργκ – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Βόλφσμπουργκ – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Βέρντερ Βρέμης – Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Χέρτα Βερολίνου – Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε – Πάντερμπορν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:55 Eurosport 1
Άλμα με σκι, Βίλιγκεν
Σκι

17:00 ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ – ΟΦ Νέας Ιωνίας
Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών Χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 Novasports 4HD
Ρέντινγκ – Χαλ Αγγλία
Championship

17:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Φαμαλικάο – Βιτόρια Γκιμαράες
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

18:30 Novasports 3HD
Μαρσέιγ – Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
ΑΕΚ – Ντράμεν
Challenge Cup Χάντμπολ

19:00 Novasports 2HD
Τορίνο – Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Πικ Ζέγκεντ – Άαλμποργκ
VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπράιτον – Γουότφορντ
Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λεβερκούζεν – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 5HD
Νότιγχαμ Φόρεστ – Λιντς
Championship Αγγλία

19:30 Novasports 1HD
Πανιώνιος – Ξάνθη
Super League

20:00 ΕΡΤ Sports HD
Λαμία – Λάρισα
Super League

20:45 Novasports 4HD
Αϊντχόφεν – Βίλεμ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:55 Eurosport 1
Παγκόσμιο GP
Σνούκερ

21:00 Novasports 3HD
Ρεν – Μπρεστ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Λαρντίνι Φιλοτράνο – Μπαρτοτσίνι Περούτζια
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ

21:30 FOX Sports
Villanova Wildcats – Seton Hall Pirates
NCAA College Basketball

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Μπιλμπάο – Μάλαγα
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

21:45 Novasports 1HD
Ελλάς Βερόνα – Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Πόρτο – Μπενφίκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

ΠΗΓΗ: sdna.gr