Γ’ Εθνική: Οι βαθμολογίες και το σημερινό πρόγραμμα σε όλους τους ομίλους

0
319

 

Stoiximan

1ος Όμιλος

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2/2020, ΩΡΑ 15:00)

Ορφέας Ξάνθης – Ηρακλής Ζυγού
Πανσερραϊκός – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Αετός Οφρυνίου – Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Κεραυνός Πέρνης
Δόξα Θεολόγου Ποτού – Δόξα Κάτω Καμήλας
Απόλλων Παραλιμνίου – Κιλκισιακός
ΡΕΠΟ: Άρης Αβάτου

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 18 ΑΓΩΝΕΣ):
1. Πανσερραϊκός 43 (47-11)
——————————–
2. Νέστος Χρυσούπολης 38 (29-16)
3. Πανδραμαϊκός 36 (28-14)*
4. Αετός Οφρυνίου 28 (30-19)
5. Δόξα Κάτω Καμήλας 27 (32-22)
6. Απόλλων Παραλιμνίου 27 (22-13)*
7. Άρης Αβάτου 26 (23-22)
8. Ένωση Αλεξανδρούπολης 21 (15-22)
——————————–
9. Ορφέας Ξάνθης 18 (19-29)*
10. Κεραυνός Πέρνης 15 (24-36)
11. Κιλκισιακός 10 (12-37)
12. Ηρακλής Ζυγού 7 (8-18)
13. Δόξα Θεολόγου Ποτου 5 (7-35)

* Με αστερίσκο οι ομάδες που έκαναν ρεπό για τον β’ γύρο

Stoiximan

 

 

2ος όμιλος

23η  αγωνιστική

Θύελλα Σαρακηνών – Αστραπή Μεσοποταμίας

Αγροτικός Αστέρας  – Θερμαϊκός Θέρμης

Εδεσσαϊκός  – Νίκη Αγκαθιάς

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας – ΠΑΣ Φλώρινα

Μ. Αλέξ. Τρικάλων – ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

Μακεδονικός – Ποσειδών Μηχανιώνας

ΑΟ Σειρήνα –  Άρης Παλαιοχωρίου

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

Stoiximan

 

Η Βαθμολογία σε 22 αγώνες

  1. Αλμωπός Αριδαίας 52
  2. ΑΣ Γιαννιτσά 41
  3. Μακεδονικός 39
  4. Θερμαϊκός Θέρμης 37
  5. Εδεσσαϊκός 34
  6. Ποσειδών Μηχανιώνας 33
  7. Μέγας Αλέξανδρος Τρικ. Ημαθίας 33
  8. Θύελλα Σαρακηνών ΠΑΣ 33
  9. ΠΟ Ν. Καλλικράτειας 32
  10. Νίκη Αγκαθιάς 31
  11. Αγροτικός Αστέρας 26
  12. Φλώρινα ΠΑΣ 24
  13. Αστραπή Μεσοποταμίας 13
  14. Σειρήνα -6
  15. Άρης Παλαιοχωρίου -6

Stoiximan

3ΟΣ Όμιλος

 19Η αγωνιστική

ΑΟ Σελλάνων – ΑΕΣ Διαγόρας

Αλμυρός – Αταλάντη

Δίας Δίου – Ποταμιά

Ηρακλής Λάρισας – Διγενής Νεοχωρίου

Μετέωρα – Θησέας Αγριάς

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ατρόμητος Παλαμά

Πιερικός – ΑΕ Καρίτσας

Stoiximan

Η βαθμολογία σε 18 αγώνες

  1. Πιερικός 45
  2. Θησέας Αγριάς 37
  3. Ηρακλής Λάρισας 30
  4. ΑΕ Καρίτσας 30
  5. Ατρόμητος Παλ. 29
  6. ΑΟ Σελλάνων 28
  7. Αταλάντη 25
  8. Αλμυρός 23
  9. Δίας Δίου 22
  10. Μετέωρα 21
  11. Οικονόμος 21
  12. Διγενής Νεοχ. 18
  13. Διαγόρας Στεφ. 18
  14. ΑΟ Ποταμιάς 2

 

4ος όμιλος

19η αγωνιστική

Τηλυκράτης Λευκάδας – ΠΑΣ Πρέβεζα

Αναγέννηση Άρτας – Αχέρων Καναλακίου

Ναυπακτιακός – Αστέρας Απόλλων Ευπαλίου

Σούλι Παραμυθιάς-  Θιναλιακός

ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΟ Ανατολής

ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Φούφα

Αστέρας Ιτέας – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης  0-3α.α.

 

Stoiximan

 Η Βαθμολογία σε 18 αγώνες

1.ΑΕ Ποντίων Κοζάνης         40

  1. Αναγέννηση Άρτας 38
  2. Αχέρων Καναλακίου 34
  3. Σούλι Παραμυθιάς 34
  4. Θιναλιακός 27
  5. Τηλυκράτης 2014 26
  6. Μακεδονικός Φούφα 25
  7. ΑΟ Ανατολής 23
  8. ΑΕ Λευκίμμης 22
  9. ΠΑΣ Πρέβεζα 19
  10. Ναυπακτιακός Αστέρας 18
  11. Μεσολογγίου ΑΕ 18
  12. Απόλλων Ευπαλίου 13
  13. Αστέρας Ιτέας 9

5ος όμιλος

ΟμάδαΑγ.Βαθ.ΝΙΗΓ ΥπΓ Κα
1 Θύελλα Καμαρίου184213323516
2 Καλλιθέα184012422810
3 Πανθηραϊκός1832954199
4 Κηφισιά183210262417
5 Άγιος Ιερόθεος18329542320
6 ΑΕ Μοσχάτου18298552821
7 Φωστήρας18277652516
8 Κερατσίνι18246661420
9 Εθνικός18215671617
10 ΓΣ Άνω Μερά18205581114
11 Ακράτητος18184681623
12 Ηλυσιακός18122610924
13 Άγιοι Ανάργυροι18916111027
14 Ερμής Κορυδαλλού18613141034

Πανθηραϊκός-Άνω Μερά (11:00)
Φωστήρας-Κηφισιά
Άγιος Ιερόθεος-Ηλυσιακός
Κερατσίνι-Θύελλα Καμαρίου
Άγιο Ανάργυροι-ΑΕ Μοσχάτου
Καλλιθέα-Εθνικός
Ερμής Κορυδαλλού-Ακράτητος

Stoiximan

6ος όμιλος

Παλληνιακός-Αχαρναϊκός
Αήττητος Σπάτων-ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου
Μαρκό-Νέα Αρτάκη
ΑΕΚ Τρίπολης-Παναρκαδικός
Θύελλα Ραφήνας-Αιολικός
ΑΟ Υπάτου-Ρόδος

Ρεπό: Κόρινθος ’06

ΟΜΑΔΑΑΓΝΙΚΙΣΟΠΗΤΤΓ ΥΠΓ ΚΑTΒΑΘ
1Ρόδος17142133744
2Μαρκό16943271331
3ΑΟ Υπάτου17863261130
4Παναρκαδικός17926271629
5Αήττητος Σπάτων17845221928
6Αιολικός Α.Ε.Π.Σ.16655201223
7Θύελλα Ραφήνας Α.Π.Ο.16655131623
8Κιθαιρών Καπαρελλίου17656161423
9Νέα Αρτάκη16556171720
10Παλληνιακός17377152416
11ΑΣ Κόρινθος 2006174310123315
12Αχαρναϊκός164111122513
13ΑΕΚ Τρίπολης1703147403

Stoiximan

7ος όμιλος

ΟμάδαΒαθμοίΑγΝίκεςΙσοπΉττεςΥπέρΚατά
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ39181233279
2.Π.Σ. Η ΣΠΑΡΤΗ351810532412
3.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017321810262821
4.Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 196131189452117
5.Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙ29188552925
6.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ27188372119
7.Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ26187563322
8.Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ24186662123
9.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ23186571919
10.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ201862102431
11.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ1818468917
12.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.181853101223
13.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ1318279925
14.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ131834111428

 

ΠΣ “Η Σπάρτη”-Ερμιονίδα
ΑΠΣ Ζάκυνθος-Ναύπλιο 2017
Πανηλειακός-Ολυμπιακός Ζαχάρως
Πανγυθεατικός-Αστέρας Βλαχιώτη
Θύελλα Πατρών-Διαγόρας Βραχνεΐκων
Παναργειακός-ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΟ Τσιλιβή