Τοπικά Λακωνίας: Το πρόγραμμα, οι διαιτητές, βοηθοί αγώνων 15-16 Φεβρουαρίου

0
264
SAMSUNG CSC
Α΄ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
Α1΄ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
Β΄ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Σάββατο 15/02/20 15:30 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
Κ 14 (Τελική φάση)
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ (1ος αγώνας) ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 15/02/20 11:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1ος αγώνας) ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 16/02/20 11:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (1ος αγώνας) ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 16/02/20 11:00 ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. (1ος αγώνας) ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 16/02/20 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.