Τοπικά Λακωνίας: Οι διαιτητές των αγώνων 22-23 Φεβρουαρίου

0
331
SAMSUNG CSC

 

 

Play off Α΄ κατηγορίας
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητέςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο22/02/2015:30
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή23/02/2015:30
Play out Α΄ κατηγορίας
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητέςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή23/02/2015:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.ΣΥΚΕΑΣΚυριακή23/02/2015:30
Α1΄ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητέςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή23/02/2015:30
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή23/02/2015:30
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή23/02/2015:30
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή23/02/2015:30
Β΄ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητέςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο22/02/2015:30
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο22/02/2015:30
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Σάββατο22/02/2015:30
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή23/02/2012:00
Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητέςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΜΑΡΚΟΥ Α.ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή23/02/2010:30
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή23/02/2011:00
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητέςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε.ΣΥΚΕΑΣΣάββατο22/02/2017:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή23/02/2011:30
Κ 14 (Τελική φάση)
(1η φάση)
ΑγώναςΔιαιτητέςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ (2ος προημιτελικός αγώνας)ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.ΑΣΩΠΟΥΣάββατο22/02/2011:30
Κ 16 (Τελικός γύρος)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητέςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο22/02/2011:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο22/02/2011:00