Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα της Κυριακής 8/3 σε όλους τους ομίλους

0
90

1ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)

Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης 5-0
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης 0-0
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανδραμαϊκός 1-0
Κιλκισιακός – Δόξα Κάτω Καμήλας 1-3
Κεραυνός Πέρνης – Ηρακλής Ζυγού 0-3
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου

Η επόμενη αγωνιστική (24η 15/3): Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού, Ορφέας Ξάνθης – Ένωση Αλεξανδρούπολης, Πανδραμαϊκός – Κεραυνός Πέρνης, Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου, Δόξα Θεολόγου – Κιλκισιακός, Ηρακλής Ζυγού – Δόξα Κάτω Καμήλας. Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης.

2ος ΟΜΙΛΟΣ (27η αγωνιστική)

Σειρήνα – Νέα Καλλικράτεια 0-3 α. α.
Μέγας Αλέξανδρος Τρικ. Ημαθίας – Εδεσσαϊκός 0-0
Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας 0-0
Αλμωπός Αριδαίας – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α. α.
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0
Γιαννιτσά – Θερμαϊκός 1-0
ΠΑΣ Φλώρινα – Νίκη Αγκαθιάς 0-1
Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

Η επόμενη αγωνιστική (28η 15/3): Μέγας Αλέξανδρος Τρικ. Ημαθίας – Σειρήνα (ματαιώθηκε), Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας, Άρης Παλαιχωρίου – Γιαννιτσά (ματαιώθηκε), Θερμαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς, Νέα Καλλικράτεια – Μακεδονικός, Θύελλα Σαρακηνών – Ποσειδώνας Μηχανιώνας, Αστραπή Μεσοποταμίας – ΠΑΣ Φλώρινα. Ρεπό: Εδεσσαϊκός.

3ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)

Μετέωρα – Αλμυρός 1-0
ΑΟ Σελλάνων – Πιερικός 1-1
Δίας Δίου – Ηρακλής Λάρισας 0-3
ΑΟ Ποταμιάς – Οικονόμος 0-1
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Θησέας Αγριάς 2-1
Αταλάντη – Ατρόμητος Παλαμά 2-1
ΑΕ Καρίτσας – Διγενής Νεοχωρίου 1-0

Η επόμενη αγωνιστική (24η 15/3): ΑΟ Σελλάνων – Μετέωρα, Πιερικός – ΑΟ Ποταμιάς, Οικονόμος – Αταλάντη, Διγενής Νεοχωρίου – Ατρόμητος Παλαμά, Αλμυρός – Δίας Δίου, Ηρακλής Λάρισας – Διαγόρας Στεφανοβικείου, Θησέας Αγριάς – ΑΕ Καρίτσας.

4ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)

Θιναλιακός – Αχέρων Καναλακίου 3-0
Απόλλων Ευπαλίου – ΑΕ Ποντίων 2-2
Τηλυκράτης – Σούλι Παραμυθιάς 4-0
ΑΕ Μεσολογγίου – Ναυπακτιακός Αστέρας 4-0
ΑΕ Λευκίμμης – Αστέρας Ιτέας 3-0 α. α.
Μακεδονικός Φούφα – Αναγέννηση Άρτας 0-0
Ανατολή – ΠΑΣ Πρέβεζα 2-0

Η επόμενη αγωνιστική (24η 15/3): ΑΕ Μεσολογγίου – Τηλυκράτης, Ναυπακτιακός Αστέρας – Μακεδονικός Φούφα, Αναγέννηση Άρτας – Θιναλιακός, ΑΕ Ποντίων – Αχέρων Καναλακίου, Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Λευκίμμης, Αστέρας Ιτέας – Ανατολή (ματαιώθηκε), ΠΑΣ Πρέβεζα – Απόλλων Ευπαλίου.

5ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)

Άνω Μερά – Ηλυσιακός 2-0
Πανθηραϊκός – Καλλιθέα 1-1
Φωστήρας – Άγιοι Ανάργυροι 1-0
Κηφισιά- Κερατσίνι 2-1
Άγιος Ιερόθεος – Ερμής Κορυδαλλού 5-0
Ακράτητος – Θύελλα Καμαρίου 1-4
Εθνικός – ΑΕ Μοσχάτου 2-1

Η επόμενη αγωνιστική (24η 15/3): Πανθηραϊκός – Άγιος Ιερόθεος, Καλλιθέα – Κηφισιά, Κερατσίνι – Ακράτητος, ΑΕ Μοσχάτου – Θύελλα Καμαρίου, Ερμής Κορυδαλλού – Φωστήρας, Άγιοι Ανάργυροι – Άνω Μερά, Ηλυσιακός – Εθνικός.

6ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)

Παλληνιακός – Θύελλα Ραφήνας 1-2
ΑΟ Υπάτου – ΑΕΚ Τρίπολης 2-1
Κόρινθος ’06 – Μαρκό 1-4
Ρόδος – Αχαρναϊκός 2-0
Αιολικός – Κιθαιρών Καπαρελλίου 1-0
Παναρκαδικός – Νέα Αρτάκη 0-1
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

Η επόμενη αγωνιστική (24η 15/3): ΑΟ Υπάτου – Παλληνιακός, Μαρκό – Ρόδος, Αχαρναϊκός – Παναρκαδικός, Θύελλα Ραφήνας – Κόρινθος ’06, Αήττητος Σπάτων – Αιολικός, Νεά Αρτάκη – Κιθαιρών Καπαρελλίου. Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης.

7ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)

Σπάρτη – Θύελλα Πατρών 1-0
Παναργειακός – Πανγυθεατικός 2-0
Διαβολίτσι – Πανηλειακός 4-1
Τσιλιβή – Ζάκυνθος ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΟ Βάρδας – Ερμιονίδα ΑΝΑΒΟΛΗ
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Ναύπλιο ΑΝΑΒΟΛΗ
Αστέρας Βλαχιώτη – Ολυμπιακός Ζαχάρως 5-0

Η επόμενη αγωνιστική (24η 15/3): Παναργειακός – Σπάρτη, Πανγυθεατικός – Τσιλιβή, Ζάκυνθος – Διαγόρας Βραχνέικων, Ολυμπιακός Ζαχάρως – Ναύπλιο, Θύελλα Πατρών – Διαβολίτσι, Πανηλειακός – ΠΑΟ Βάρδας, Ερμιονίδα – Αστέρας Βλαχιώτη.

8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΛΕΪ ΟΦ (3η αγωνιστική)

Γιούχτας – Επισκοπή 2-1
Ηρόδοτος – Πανακρωτηριακός 2-1

Η επόμενη αγωνιστική (4η 15/3): Ηρόδοτος – Επισκοπή, Πανακρωτηριακός – Γιούχτας.

ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ (3η αγωνιστική)

Πόρος – Ρεθυμνιακός 2-2
ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος 1-0
Ρεπό: Άγιος Νικόλαος

Η επόμενη αγωνιστική (4η 15/3): Ρεθυμνιακός – ΣΥΝΚΑ, Ατσαλένιος – Άγιος Νικόλαος. Ρεπό: Πόρος.

ΠΗΓΗ:  https://www.fosonline.gr/