7o όμιλος Γ’ Εθνικής: Το αγωνιστικό πρόγραμμα της περιόδου 2020-21

0
57

 

Ρεπό ο Μολαϊκός την 1η αγωνιστική και δόθηκαν κλειδάριθμοι σε Άρης Σκάλας – Πανγυθεατικός, και Ερμιονίδα – Κορωνίδα Κοιλάκας

1 – Ναύπλιο, 2 – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου, 3 – Μολαϊκός, 4 – Άρης Σκάλας, 5 – Άγιος Ιερόθεος, 6 – Ερμιονίδα,  7- Ατρόμητος Χιλιομοδίου, 8 – ΠΑΟ Ρουφ, 9 – Παναρκαδικός, 10 – Πανγυθεατικός, 11 – Ερμής Μελιγούς, 12 – Κορωνίδα, 13 – Κηφισιά,

7ος Όμιλος – Σύνολο 13 Ομάδες.

Λακωνία: Μολαϊκός, Πανγυθεατικός, Άρης Σκάλας (3 Ομάδες)

Αθήνα: ΠΑΟ Ρουφ, Κηφισιά, Άγιος Ιερόθεος Ρουφ (3 Ομάδες)

Αργολίδα: Πανναυπλιακός 2017, ΑΕ Ερμιονίδας, Κορωνίδα Κοιλάδας, Φοίνικας Νέας Επιδαύρου (4 Ομάδες)

Αρκαδία: Παναρκαδικός, Ερμής Μελιγούς (2 Ομάδες)

Κορινθία: Ατρόμητος Χιλιομοδίου (1 Ομάδα)

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου γύρου:

1η αγωνιστική
Ναύπλιο 2017 –Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Άρης Σκάλας –Κηφισιά
Άγιος Ιερόθεος –Κορωνίδα Κοιλάδας
ΑΕ Ερμιονίδας –Ερμής Μελιγούς
Ατρόμητος Χιλιομοδίου –Πανγυθεατικός
ΠΑΟ Ρουφ –Παναρκαδικός
Ρεπό:Μολαϊκός
2η αγωνιστική
Μολαϊκός –Ναύπλιο 2017
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου –Άρης Σκάλας
Κηφισιά –ΑΕ Ερμιονίδας
Κορωνίδα Κοιλάδας –Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ερμής Μελιγούς –ΠΑΟ Ρουφ
Πανγυθεατικός –Παναρκαδικός
Ρεπό:Άγιος Ιερόθεος
3η αγωνιστική
Ναύπλιο 2017 –Άρης Σκάλας
Άγιος Ιερόθεος –Μολαϊκός
ΑΕ Ερμιονίδας –Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
ΠΑΟ Ρουφ –Κηφισιά
Παναρκαδικός –Κορωνίδα Κοιλάδας
Πανγυθεατικός –Ερμής Μελιγούς
Ρεπό:Ατρόμητος Χιλιομοδίου
4η αγωνιστική
Άγιος Ιερόθεος –Ναύπλιο 2017
Άρης Σκάλας –ΑΕ Ερμιονίδας
Μολαϊκός –Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου –ΠΑΟ Ρουφ
Κηφισιά –Πανγυθεατικός
Κορωνίδα Κοιλάδας –Ερμής Μελιγούς
Ρεπό:Παναρκαδικός
5η αγωνιστική
Ναύπλιο 2017 –ΑΕ Ερμιονίδας
Ατρόμητος Χιλιομοδίου –Άγιος Ιερόθεος
ΠΑΟ Ρουφ –Άρης Σκάλας
Παναρκαδικός –Μολαϊκός
Πανγυθεατικός –Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Κορωνίδα Κοιλάδας –Κηφισιά
Ρεπό:Ερμής Μελιγούς
6η αγωνιστική
Ατρόμητος Χιλιομοδίου –Ναύπλιο 2017
ΑΕ Ερμιονίδας –ΠΑΟ Ρουφ
Άγιος Ιερόθεος –Παναρκαδικός
Άρης Σκάλας –Πανγυθεατικός
Μολαϊκός –Ερμής Μελιγούς
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου –Κορωνίδα Κοιλάδας
Ρεπό:Κηφισιά
7η αγωνιστική
Ναύπλιο 2017 –ΠΑΟ Ρουφ
Παναρκαδικός –Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Πανγυθεατικός –ΑΕ Ερμιονίδας
Ερμής Μελιγούς –Άγιος Ιερόθεος
Κορωνίδα Κοιλάδας –Άρης Σκάλας
Κηφισιά –Μολαϊκός
Ρεπό:Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
8η αγωνιστική
Παναρκαδικός –Ναύπλιο 2017
ΠΑΟ Ρουφ –Πανγυθεατικός
Ατρόμητος Χιλιομοδίου –Ερμής Μελιγούς
ΑΕ Ερμιονίδας –Κορωνίδα Κοιλάδας
Άγιος Ιερόθεος –Κηφισιά
Μολαϊκός –Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Ρεπό:Άρης Σκάλας
9η αγωνιστική
Ναύπλιο 2017 –Πανγυθεατικός
Ερμής Μελιγούς –Παναρκαδικός
Κορωνίδα Κοιλάδας –ΠΑΟ Ρουφ
Κηφισιά –Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου –Άγιος Ιερόθεος
Άρης Σκάλας –Μολαϊκός
Ρεπό:ΑΕ Ερμιονίδας
10η αγωνιστική
Ερμής Μελιγούς –Ναύπλιο 2017
Πανγυθεατικός –Κορωνίδα Κοιλάδας
Παναρκαδικός –Κηφισιά
Ατρόμητος Χιλιομοδίου –Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
ΑΕ Ερμιονίδας –Μολαϊκός
Άγιος Ιερόθεος –Άρης Σκάλας
Ρεπό:ΠΑΟ Ρουφ
11η αγωνιστική
Ναύπλιο 2017 –Κορωνίδα Κοιλάδας
Κηφισιά –Ερμής Μελιγούς
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου –Παναρκαδικός
Μολαϊκός –ΠΑΟ Ρουφ
Άρης Σκάλας –Ατρόμητος Χιλιομοδίου
ΑΕ Ερμιονίδας –Άγιος Ιερόθεος
Ρεπό:Πανγυθεατικός
12η αγωνιστική
Κηφισιά –Ναύπλιο 2017
Ερμής Μελιγούς –Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Πανγυθεατικός –Μολαϊκός
Παναρκαδικός –Άρης Σκάλας
ΠΑΟ Ρουφ –Άγιος Ιερόθεος
Ατρόμητος Χιλιομοδίου –ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό:Κορωνίδα Κοιλάδας
13η αγωνιστική
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου –Κηφισιά
Μολαϊκός –Κορωνίδα Κοιλάδας
Άρης Σκάλας –Ερμής Μελιγούς
Άγιος Ιερόθεος –Πανγυθεατικός
ΑΕ Ερμιονίδας –Παναρκαδικός
ΠΑΟ Ρουφ –Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ρεπό:Ναύπλιο 2017