Παρακολουθήστε ζωντανά την κλήρωση της Γ’ Εθνικής

0
27

Παρακολουθήστε από τα γραφεία της ΕΠΟ μέσω live streaming την κλήρωση της Γ’ Εθνικής.

Οι ομάδες της Λακωνίας βρίσκονται στον 7ο όμιλο

7ος Όμιλος: Λακωνία: Μολαϊκός, Πανγυθεατικός, Άρης Σκάλας (3 Ομάδες), Αθήνα: ΠΑΟ Ρουφ, Κηφισιά, Άγιος Ιερόθεος Ρουφ (3 Ομάδες), Αργολίδα: Πανναυπλιακός 2017, ΑΕ Ερμιονίδας, Κορωνίδα Κοιλάδας, Φοίνικας Νέας Επιδαύρου (4 Ομάδες), Αρκαδία: Παναρκαδικός, Ερμής Μελιγούς (2 Ομάδες), Κορινθία: Ατρόμητος Χιλιομοδίου (1 Ομάδα) Σύνολο 13 Ομάδες.

 

Αναλυτικά οι ομάδες που συμμετάσχουν στην κλήρωση: 

1ος Όμιλος: Έβρος: Αλεξανδρούπολη FC, ΑΕ Διδυμότειχου (2 Ομάδες), Θράκη: Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου, Ελπίδα Σαπών (2 Ομάδες), Ξάνθη: Άρης Αβάτου, Ορφέας Ξάνθης, Αναγέννηση Θαλασσιάς (3 Ομάδες), Καβάλα: Νέστος Χρυσούπολης, Αετός Οφρυνίου, Νέος Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου (3 Ομάδες), Δράμα: Πανδραμαϊκός, ΑΕ Αμπελοκήπων (2 Ομάδες), Σέρρες: Απόλλων Παραλιμνίου (1 Ομάδα), Μακεδονία: ΑΕ Ευόσμου, Εθνικός Σοχού, Ηρακλής Αμπελοκήπων (3) Σύνολο 16 Ομάδες.

2ος Όμιλος: Μακεδονία: Αγροτικός Αστέρας, Ποσειδών Μηχανιώνας, Μακεδονικός, Θερμαϊκός Θέρμης, ΠΑΟ Κουφαλίων (5 Ομάδες), Πέλλα: Εδεσσαϊκός, Αναγέννηση Γιαννιτσών, Θύελλα Σαρακηνών, Εθνικός Γιαννιτσών (4 Ομάδες), Χαλκιδική: ΠΟ Νέας Καλλικράτειας, Αετός Βαρβάρας (2 Ομάδες), Ημαθία: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων, Νίκη Αγκαθιάς, ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας (3 Ομάδες), Κιλκίς: Αναγέννηση Πλαγιάς (1 Ομάδα) Σύνολο 15 Ομάδες.

3ος Όμιλος: Κοζάνη: Μακεδονικός Φούφα, ΦΣ Κοζάνη (2 Ομάδες), Φλώρινα: Ερμής Αμυνταίου (1 Ομάδα), Πιερία: ΑΕ Καρίτσας, Δίας Δίου, Εθνικός Νέου Κεραμιδίου (3 Ομάδες), Καρδίτσα: ΑΟ Σελλάνων, Ατρόμητος Παλαμά, Αναγέννηση Καρδίτσας (3 Ομάδες), Λάρισα: Οικονόμος Τσαριτσάνης, Ηρακλής Λάρισας, Αετός Μακρυχωρίου, ΠΟ Ελασσόνας (4 Ομάδες), EΠΣ Τρικάλων: ΑΣ Μετέωρα, ΠΟ Φήκης (2 όμάδες) Σύνολο 15 Ομάδες.

4ος Όμιλος: Βοιωτία: ΑΟ Υπάτου, Αμβρυσσέας Διστόμου (2 Ομάδες), Φωκίδα: Φωκικός (1 Ομάδα), Εύβοια: Νέα Αρτάκη, Ηρακλής Ψαχνών (2 Ομάδες), Θεσσαλία: ΓΣ Αλμυρού, Θησέας Αγριάς, Διαγόρας Στεφανοβικείου, Δήμητρα Ευξεινούπολης (4 Ομάδες), Φθιώτιδα: ΑΠΟ Αταλάντη, Οπούντιος Μαρτίνου (2 Ομάδες) Σύνολο 11 Ομάδες.

5ος Όμιλος: Αιτ/νία: ΑΕ Μεσολογγίου, Παναγρινιακός, Αμβρακικός Λουτρού (3 Ομάδες), Καστοριά: Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας (1 Ομάδα), Γρεβενά: Αστέρας Καληράχης (1 Ομάδα), Κέρκυρα: ΑΕ Λευκίμμης, ΟΦ Αγίου Ματθαίου (ΟΦΑΜ) (2 Ομάδες), Άρτα: Αναγέννηση Άρτας (1 Ομάδα), Πρέβεζα-Λευκάδα: Τηλυκράτης Λευκάδας, ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου, ΠΑΣ Πρέβεζα, ΠΑΣ Θύελλα 2015 (4 Ομάδες), Ήπειρος: Θύελλα Κατσικάς (1 Ομάδα), Σύνολο 13 Ομάδες.

6ος Όμιλος: Πειραιάς: Εθνικός, Προοδευτική, ΑΕ Μοσχάτου (3 Ομάδες), Αθήνα: Ηλιούπολη, Χαραυγιακός, Φωστήρας (3 Ομάδες), Κυκλάδες: ΑΣ Σαντορίνη 2020,  ΑΕ Μυκόνου, Πανναξιακός (3 Ομάδες), Ανατολική Αττική: Μαρκό, Αήττητος Σπάτων (2 Ομάδες) Σύνολο 11 Ομάδες.

7ος Όμιλος: Αθήνα: ΠΑΟ Ρουφ, Κηφισιά, Άγιος Ιερόθεος Ρουφ (3 Ομάδες), Αργολίδα: Πανναυπλιακός 2017, ΑΕ Ερμιονίδας, Κορωνίδα Κοιλάδας, Φοίνικας Νέας Επιδαύρου (4 Ομάδες), Αρκαδία: Παναρκαδικός, Ερμής Μελιγούς (2 Ομάδες), Λακωνία: Μολαϊκός, Πανγυθεατικός, Άρης Σκάλας (3 Ομάδες), Κορινθία: Ατρόμητος Χιλιομοδίου (1 Ομάδα) Σύνολο 13 Ομάδες.

8ος Όμιλος: Πειραιάς: ΑΠΟ Κερατσίνι, Αίας Σαλαμίνας, ΑΟ Καραβάς (3 Ομάδες), Λέσβου: Αιολικός, Αετός Λουτρών (2 Ομάδες), Χίος: ΑΠΕ Μικρασιατική (1 Ομάδα), Σάμος: ΑΨΕΣ Πυθαγόρας (1 Ομάδα), Δωδ/σου: Δίας ΑΕ Πυλίου Κω (1 Ομάδα), Δυτική Αττική: Ακράτητος, Πανελευσινιακός (2 Ομάδες), Ανατολική Αττική: Θύελλα Ραφήνας, Αστέρας Βάρης (2 Ομάδες), Σύνολο 12 Ομάδες.

9ος Όμιλος: Αχαΐα: Θύελλα Πατρών, Διαγόρας Βραχνεΐκων, Παναιγιάλειος, Αχαϊκή (4 Ομάδες), Ζάκυνθος: ΑΠΣ Ζάκυνθος, ΑΟ Τσιλιβή, Εθνικός Σκουλικάδου (3 Ομάδες), Ηλεία: ΠΑΟ Βάρδας, Αίας Γαστούνης (2 Ομάδες), Μεσσηνία: ΑΟ Διαβολιτσίου, Πάμισος Μεσσήνης (2 Ομάδες), Κεφ/νία-Ιθάκη: Παλληξουριακός (1 Ομάδα), Αιτ/νία: Ναυπακτιακός Αστέρας (1 Ομάδα), Σύνολο 13 Ομάδες.

10ος Όμιλος: Ηρακλείου: Γιούχτας, Ηρόδοτος, Ατσαλένιος, ΑΟ Πόρου, ΑΟ Δαμάστα, Αλμυρός Γαζίου (6 Ομάδες), Λασίθι: ΑΟ Αγίου Νικολάου, ΑΕ Νεάπολης, Αναγέννηση Ιεράπετρας (3 Ομάδες), Ρέθυμνο: Ρεθυμνιακός, ΑΟ Νέος Αστέρας Ρεθύμνου, Άρης Περιβολίων Ρεθύμνου (3 Ομάδες), Χανιά: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ, Άρης Σούδας, ΑΟ Παλαιόχωρας (3 Ομάδες), Σύνολο 15 Ομάδες.