Τοπικό Πρωτάθλημα Λακωνίας: Το αναλυτικό αγωνιστικό πρόγραμμα της περιόδου 2020-21

0
6
SAMSUNG CSC

Η διεξαγωγή του τοπικού πρωταθλήματος θα γίνει σε μια κατηγορία με τρεις περιφέρειες – ομίλους με τις ομάδες να είναι χωρισμένες ανά γεωγραφικά κριτήρια.

Σε κάθε όμιλο φαίνονται αναλυτικά οι αγώνες του 1ου γύρου, στο 2ο γύρο φυσικά οι ομάδες αναμετρώνται στην έδρα της ομάδας που είναι φιλοξενούμενη στο 1ο γύρο.

Οι αγώνες ξεκινούν το Σ/Κ 17-18 Οκτωβρίου.

Οι τρεις όμιλοι της τοπικής κατηγορίας Λακωνίας για την περίοδο 2020-21 είναι οι εξής:

1ο όμιλος – 9 ομάδες

2-Αμυκλιακός, 1-Απόλλων Ξηροκαμπίου, 3-Άμιλλα Αγίου Ιωάννη,

8-Α.Ε. Λογκανίκου, 7-Α.Ο. Λογγάστρας, 4-Α.Ο. Χρυσάφων,

9-Α.Ο. Κροκεών, 5-Α.Ο. Δαφνίου, 6-Πανκλαδιατικός

1η αγωνιστική

Απόλλων Ξηροκαμπίου – Αμυκλιακός

Α.Ο. Χρυσάφων – Α.Ο. Κροκεών

Α.Ο. Δαφνίου – Α.Ε. Λογκανίκου

Πανκλαδιατικός – Α.Ο. Λογγάστρας

ρεπό: Άμιλλα Αγίου Ιωάννη

1η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΧΡΥΣΑΦΩΝ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΑΜΥΚΛΩΝ

 

2η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΑΜΥΚΛΩΝ

 

3η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ

 

4η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΑΜΥΚΛΩΝ
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥ

 

5η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΑΦΝΙΟΥ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ

 

6η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ

 

7η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΔΑΦΝΙΟΥ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΧΡΥΣΑΦΩΝ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝ

 

8η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ

 

9η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΧΡΥΣΑΦΩΝ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥ

2ος όμιλος – 8 ομάδες

6-Ευρώτας Έλους, 2-Αίαντας Ευρώτα, 5-Α.Ο. Μυρτέας

4-Ήφαιστος Βρονταμά, 8-Τρινασιακός, 1-ΠΑΟ Σμύνους

7-Ολυμπιακός Γυθείου, 3-Α.Ο. Βασιλείου Γυθείου

1η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑ
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ

 

2η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

 

3η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

 

4η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΒΡΟΝΤΑΜΑ
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ

 

5η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ

 

6η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑ
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

 

7η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΒΡΟΝΤΑΜΑ

 

3ος όμιλος – 9 ομάδες

7-Κάστρο Γερακίου, 9-Κάστρο Μονεμβάσιας, 2-Βοίας Νεάπολης,

8-Α.Ο. Αγγελώνα, 5-ΑΠΟ Βελιών, 3-Κρόνος Αγίου Δημητρίου,

4-Ταξιάρχες Νιάτων, 1-Α.Ε. Δήμου Ασωπού, 6-Εθνικός Βατίκων.

1η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΣΩΠΟΥ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

 

2η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣΥΚΕΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ

 

3η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΥΚΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΣΩΠΟΥ

 

4η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

 

5η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΣΥΚΕΑΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝΓΕΡΑΚΙΟΥ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΣΩΠΟΥ

 

6η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥ

 

7η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΣΥΚΕΑΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ

 

8η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΣΩΠΟΥ

 

9η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ