Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 3 Οκτωβρίου

0
7

12:00 ΕΡΤ Sports HD Ρολάν Γκαρός Γαλλικό Όπεν Τένις

12:00 COSMOTE SPORT 3 HD Παναθηναϊκός – Άρης Super League Κ-19 Ποδόσφαιρο

14.00 EΡΤ Sports Αλιάζ Μπεντένε-Στέφανος Τσιτσιπάς Ρολάν Γκαρός Γαλλικό Όπεν Τένις

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ανόβερο – Μπράουνσβαϊγκ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 1HD Νόριτς – Ντέρμπι Championship Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD Τουλούζ – Τρουά Ligue 2 Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 2HD Σασσουόλο – Κροτόνε Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Βέρντερ Βρέμης – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Στουτγκάρδη – Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Χόφενχαϊμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Κολωνία – Γκλάντμπαχ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Φράιμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – Δράμα Handball Premier Ανδρών Χάντμπολ

17:00 ΕΡΤ Sports HD Ρολάν Γκαρός Γαλλικό Όπεν Τένις

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έβερτον – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 5HD Ρέντινγκ – Γουότφορντ Championship Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 4HD Λανς – Σεντ Ετιέν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD Τζένοα – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Έλτσε – Ουέσκα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Σάλκε Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λιντς – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

20:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο – Μαρίτιμο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Ανδόρα – Μπανταλόνα ACB Liga Endessa Μπάσκετ

21:45 Novasports 1HD Ουντινέζε – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάστλ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

23:00 COSMOTE SPORT 7 HD Τοντέλα – Μπράγκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

23:30 Novasports 3HD Ορλάντο – Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς MLS Ποδόσφαιρο