Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 4 Οκτωβρίου

0
11

12:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλικό Όπεν Τένις

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

13:15 Novasports 1HD Γκρόνιγκεν – Άγιαξ Eredivisie Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 2HD Αταλάντα – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λέστερ – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Λοκομοτίβ Κουμπάν VTB United League Μπάσκετ

14:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σαουθάμπτον – Γουέστ Μπρομ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:00 Novasports 3HD Μονπελιέ – Νιμ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κίελo – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD Κίελο – Έρλανγκεν Liqui Moly Bundesliga Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 2HD Βίλεμ – Φέγενορντ Eredivisie Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Γουλβς – Φούλαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 ΣΚΑΪ Παναθηναϊκός – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 24 HD Μπενεβέντο – Μπολόνια Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Πάρμα – Βερόνα Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD  Λάτσιο – Ιντερ Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ – Άουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Basketball Champions League Ντιζόν-Σαραγόσα Μικρός τελικός Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλικό Όπεν Τένις

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 6 HD Αναντολού Εφές – Τουρκ Τέλεκομ Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

17:45 Novasports 5HD Αϊντχόφεν – Φορτούνα Σιτάρντ Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:15 Novasports 3HD Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ Super League Ποδόσφαιρο

18:15 Novasports 2HD ΠΑΟΚ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 4HD Μίλαν – Σπέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Γκραν Κανάρια – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endessa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Κάντιθ – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπεσίκτας – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

20:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ-Μπούργος Basketball Champions League Τελικός Μπάσκετ

20:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Φαρένσε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

20:30 Novasports 1HD ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Ατρόμητος – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Γιουβέντους – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λας Βέγκας Έισις – Σιάτλ Στορμ WNBA Finals Μπάσκετ

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Λιόν – Μαρσέιγ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

23:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πορτιμονένσε – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο