Ζωντανή ενημέρωση αγώνων Κυριακής 18/10.

0
36

Το isports.gr σας μεταφέρει την εξέλιξη του αγώνων της Κυριακής 18 Οκτωβρίου στον 7ο όμιλο της Γ’ Εθνικής και στο Τοπικό Πρωτάθλημα Λακωνίας.

Κοινή ώρα έναρξης των αγώνων 4 μ.μ.

7ος όμιλος Γ’ Εθνικής

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να παρακολουθήσετε τον αγώνα στο Νέο Δημοτικό Στάδιο Γυθείου

Πανγυθεατικός 1 – 0 τελικό Παναρκαδικός (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Σαμπατάκος το 1 – 0 στο 19′,

Πανγυθεατικός (Ξανθάκος): Μύρτα, Μπάλας, Γιαταγιαννάκης, Μπουρελάκος Λάζαρος, Γιαννόπουλος, Αναστασάκος, Μιχελάκος, Ζαραφέτας, Σαμπατάκος, Καρμοίρης, Πανταζής.

Μπουτσικάρης, Βασιλούνης, Παναγόπουλος, Λιγνός, Ζιάρας, Χρυστικάκος, Ευστρατιάδης, Κουτσιουμάρης, Πλατάνας

Παναρκαδικός (Ντίσιος): Μπλατσιώτης, Δαύρος, Τσέκος, Νάνος, Σωτηρόπουλος, Τόλιος, Τσιώλης, Στρέμπας, Παπαλάμπρος, Λυμπερόπουλο Ν., Λυμπερόπουλος Δημ.

Κοντογιαννόπουλος, Ρουμελιώτης, Οικονόμου, Λαμπρόπουλος, Παγουρίνος, Νικόλαρος, Βάρκας, Κοπρέσκα.

Μολαϊκός 1 – 1 τελικό Πανναυπλιακός 2017 (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Καλογέρης το 0 – 1 στο 60′, Κράσι το 1 – 1 στο 64′.

Μολαϊκός: Χάμος, Κολλιάκος, Καλαγκάνης, Κότσαλης, Αρώνης, Ρουμάνης, Κράσι, Σωτηρόπουλος, Γιαννόπουλος, Χατζησημιώτης, Σκάγκος.

Χατζησημιώτης, Δαιμαντάκης, Δήμας, Αβδούλλος, Μουτσάτος, Γραμματικάκης, Κουτρουλάκης, Αναστασόπουλος, Μπατσάκης.

Πανναυπλιακός: Μάνος, Κυριάκος, Φλώρος, Καπλατζής, Αλεξανδρόπουλος, Κίτος, Διαμαντής, Φασουλής, Τριανταφύλλου, Καλογέρης, Τσίνα.

Λέρμας, Μούγιος, Μαμάτης, Παναγόπουλος, Καλογεράκης, Καζάς.

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να δείτε τον αγώνα του Άρη Σκάλας

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0 – 1 τελικό Άρης Σκάλας (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Ζορμπάς με κεφαλιά προς τα πίσω το 0 – 1 στο 39,

Άρης Σκάλας (Οικονόμου): Τοπουζλής, Λάτσης, Μπριλάκης, Χρήστου (20′ Λεοντακιανάκης), Σταμογιάννος, Λεϊμονίτης, Ζορμπάς, Σαραντόπουλος (85′ Σακελλαρίου), Παπαδόπουλος (70′ Παπαγεωργίου), Σταυρόπουλος, Γουόρντεν.

Κηφισιά 2 – 0 τελικό Ένωση Ερμιονίδας (2 – 0 ημίχ)

Γκολ: Παυλάκης το 1 – 0 στο 13′, Μρκσιαν το 2 – 0 στο 25′,

 

Ερμής Μελιγούς 2 – 1 τελικό Π.Α.Ο. Ρουφ (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Κατσίρης το 1 – 0 στο 14′, το 1 – 1 στο 65′,

Κορωνίδα Κοιλάδας 1 – 1 τελικό Ατρόμητος Χιλιομοδίου (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Μακρής το 0 – 1 στο 11′, Σαμαράς το 1 – 1 στο 75′.

Τοπικό Πρωτάθλημα Λακωνίας

A.O. Χρυσάφων 0 – 6 τελικό Α.Ο. Κροκεών (0 – 2 ημίχ)

Γκολ: Ζερβούλιας τα 2 πρώτα γκολ, 2 γκολ ο Ντεστάκος, 1 ο Σουκούλι και 1 ο Λιακάκος.

Κόκκινη: Τζουλιάνο στο 50′ με δεύτερη κίτρινη.

γήπεδο Χρυσάφων, ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Α.

Α.Ο. Δαφνίου 2 – 2 τελικό Α.Ε. Λογκανίκου (2 – 1 ημίχ)

Γκολ: Σουρτζής το 1 – 0 στο 12′, Σουρτζής το 2 – 0 στο 28′,

Μπερντένης το 2 – 2 με πέναλτι.

γήπεδο Δαφνίου, ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.

Α.Ο. Μυρτέας 1 – 1 τελικό Ευρώτας Έλους (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Χριστάκος το 1 – 0 στο 60′, Ντορίν το 1 – 1 στο 80′ με απευθείας εκτέλεση φάουλ,

γήπεδο Φιλισίου, ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.

Ταξιάρχες Νιάτων 0 – 0 τελικό Κάστρο Μονεμβάσιας (0 – 0 ημίχ)

γήπεδο Αγίου Δημητρίου, ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε.

ΑΠΟ Βελιών 2 – 0 τελικό Α.Ο. Αγγελώνας (1 – 0 ημίχ)

Γκολ:

γήπεδο Μονεμβάσιας, ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.

Εθνικός Βατίκων 0 – 3 τελικό Κάστρο Γερακίου ( – ημίχ)

Γκολ: Χρ. Σακελλαρίου το 0 – 1 στο 17, Αποστολόπουλος το 0 – 2 στο 28′,

Αντωνίου το 0 – 3 στο 70′.

γήπεδο Ασωπού, ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.