Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 25 Οκτωβρίου

0
9

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 προθέρμανση

10:25 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP προθέρμανση

10:40 Eurosport 1 Παρίσι – Ρουμπέ Ποδηλασία

10:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 προθέρμανση

12:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ούνικς Καζάν – Ενισέι VTB United League

12:00 Novasports 2HD ΠΑΟΚ Κ19 – Ολυμπιακός Κ19 Super League Κ-19

12:00 Eurosport 2 Μότοκρος Λόμελ | Α’ αγώνας – ΜΧ2 Μηχανοκίνητα

12:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3

13:00 ΕΡΤ Sports HD Άρης Νίκαιας – Δούκας Χάντμπολ Α1 Ανδρών

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00 Eurosport 2 Μότοκρος Λόμελ | MXGP 1ος Αγώνας Μηχανοκίνητα

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP

13:30 Novasports 1HD Κάλιαρι – Κροτόνε Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Νίζνι Νόβγκοροντ VTB United League

14:15 COSMOTE SPORT 9 HD Γαλατάσαραϊ – Γκαζιαντέπ Τουρκικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπόχουμ – Άουε Bundesliga 2

14:50 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Βαγιαδολίδ – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00 Eurosport 2 Μότοκρος Λόμελ| Β’ Αγώνας – ΜΧ2 Μηχανοκίνητα

15:10 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας

15:15 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2

15:30 Novasports 4HD Φίτεσε – Αϊντχόφεν Eredivisie

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ

16:00 Eurosport 2 Μότοκρος Λόμελ | MXGP 2ος Αγώνας Μηχανοκίνητα

16:00 Novasports 3HD Πάρμα – Σπέτσια Serie A

16:00 Novasports 2HD Μπενεβέντο – Νάπολι Serie A

16:00 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ Super League

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Έρλανγκεν – Ράιν Νέκαρ Bundesliga χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Κάντιθ – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:45 Novasports 4HD Βάαλβικ – Φέγενορντ Eredivisie

18:15 Novasports 2HD Απόλλων Σμύρνης – Λαμία Super League

18:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP  Antwerp Open

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουλβς – Νιουκάστλ Πρέμιερ Λιγκ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης – Χόφενχαϊμ Bundesliga

19:00 Novasports 3HD Φιορεντίνα – Ουντινέζε Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Εστουντιάντες ACB Liga Endessa

19:30 ΕΡΤ Sports ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΚΑΕ Λάρισα Basket League

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φαμαλικάο – Μποαβίστα Liga NOS

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα

20:30 Novasports 1HD ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ Super League

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ

21:40 Novasports 4HD Λος Αντζελες – Λος Αντζελες Γκάλαξι MLS

21:45 Novasports 2HD Γιουβέντους – Βερόνα Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βιτόρια Γκιμαράες – Μπράγκα Liga NOS

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ουέσκα Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 3HD Λιόν – Μονακό Ligue 1