Τοπική Κατηγορία Λακωνίας: Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής, βαθμολογίες και πρόγραμμα 3ης αγωνιστικής.

0
24
SAMSUNG CSC

Δείτε τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής και το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής στη Α’ τοπική κατηγορία Λακωνίας

Όλοι οι αγώνες της επόμενης αγωνιστικής, 3ης, έχουν κοινή ώρα έναρξης των αγώνων 3 μ.μ.

Α’ όμιλος

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπΉττεςΥπέρΚατά
1.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ62200120
2.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ6220081
3.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ4211043
4.Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ3210122
5.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ3210124
6.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ1101022
7.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ0200213
8.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ0100112
9.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ02002015

 

Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ 2 – 1 ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ

Γκολ: Σουκούλι το 1 – 0 στο 65′, το 1 – 1 στο 80′, Λιακάκος το 2 – 1 στο 90′

Κόκκινη: Πλατάνας Θεοδωρος με δεύτερη κίτρινη στο 85′

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Α.Ε. Λογκανίκου 2 – 1 τελικό Α.Ο. Λογγάστρας (1 – 1 ημίχ)

Γκολ: Ασημακόπουλος το 0 – 1, Βέργαδος το 1 – 1 στο 45′,

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη 1 – 2 τελικό Απόλλων Ξηροκαμπίου (1 – 1 ημίχ)

Γκολ: Κονίδης το 0 – 1, Μανίκας το 1 – 1, Πετρόπουλος το 1 – 2 στο 95′.

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη: Λαμπρακος – Φελεκος – Χαντζης – Σαρρης – Κοκκολης – Ηλιοπουλος – Νικολοπουλος.κ. – Αναγνωστοπουλος – Νικολοπουλος.δ. – Παπασπυριδακος – Παππας.

Απόλλων Ξηροκαμπίου: Αγγελόπουλος, Κωστακος, Πετρόπουλος, Κονιδης, Μπασουρακος, Αϊβαλιωτης, Χρηστάκης, Φωτόπουλος, Ρηγάκος, αθανασοπουλος, Γραματικακης.

Αναπληρωματικοί: Μανιάτης, Αυγουστης, Αμπαζαι, Ναστακος, Δημακακος, Μπουφης, Καρράς.

Αμυκλιακός 9 – 0 τελικό Α.Ο. Χρυσάφων (5 – 0 ημίχ)

Γκολ: Σπυρόπουλος Γιάννης το 1 – 0 στο 4′, Πάντος 2 – 0,

Γεωργαντάς Σταύρος το 3 – 0 στο 20′, Ζώης με πέναλτι το 4 – 0 στο 24′,

Ζώης με κεφαλιά το 5 – 0 στο 38′, Κατσιαφούρος το 6 – 0 στο 51′,

Σπυρόπουλος Γιάννης το 7 – 0 στο 56′, Δημητρακάκης το 8 – 0 στο 72′,

Κατσιαφούρος το 9 – 0 στο 75′.

Αμυκλιακός: Μηνακάκης, Τσακωνάκος, Χριστάκης, Θεοδωρόπουλος, Βαχαβιώλος, Πάντος, Ζώης, Σπυρόπουλος Γιάννης, Δημητρακάκης, Κρεββατάς, Γεωργαντάς Σταύρος.

Αλλαγές: Φατούρος, Κατσιαφούρος, Κόκκινος, Σπυρόπουλος Χρήστος, Καραβάς

3η αγωνιστική

A.E. Λογκανίκου – Α.Ο. Κροκεών

Πανκλαδιατικός – Αμυκλιακός

Α.Ο. Δαφνίου – Άμιλλα Αγίου Ιωάννη

Απόλλων Ξηροκαμπίου – Α.Ο. Χρυσάφων

ρεπό: Α.Ο. Λογγάστρας

—————————————————————————————————–

Β’ όμιλος

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπΉττεςΥπέρΚατά
1.Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ62200121
2.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ6220074
3.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ4211041
4.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ4211041
5.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ3210153
6.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ0200206
7.ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ0200217
8.Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ02002212

 

ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ 3 – 0 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ 8 – 0 Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ

Τρινασιακός 0 – 3 τελικό Α.Ο. Μυρτέας (0 – 2 ημίχ)

Γκολ: Πατσουράκος το 0 – 1 στο 20′, το 0 – 2 στο 40′,

Πλεμμένος με απευθείας εκτέλεση φάουλ στο 76′.

Χαμένος πέναλτι ο Χριστάκος στο 42′.

Αίαντας Ευρώτα 3 – 2 τελικό Ήφαιστος Βρονταμά (2 – 1 ημίχ)

Γκολ: Χίος το 1 – 0 στο 2′, Στυλιανάκος το 1 – 1 στο 27′, Ρόντος το 2 – 1 στο 36′,

Λαμπρινός το 2 – 2 στο 46′, to 3 – 2 στο 60′, Κουφάκος το 3 – 2 στο 62′.

Αίαντας Ευρώτα: Tσιριμπής, Γορανίτης, Ντέρνοβα, Παναγιωτακόπουλος, Μπόγρης, Χίος, Μπραντίτσας, Μανουσόπουλος, Ρόντος, Γουρδομιχάλης, Λυμπερόπουλος.

Ήφαιστος Βρονταμά: Απαλοδήμας, Διαμαντάκος, Φαρλέκας, Μάντης, Φερίζης, Λυμπέρης, Κελεμένι, Πετρούλιας, Κουτσοβασίλης, Λαμπρινός, Στυλιανάκος.

3η αγωνιστική

Ολυμπιακός Γυθείου – Τρινασιακός 0-3 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ

Ευρώτας Έλους – Αίαντας Ευρώτα

ΠΑΟ Σμύνους – Ήφαιστος Βρονταμά

Α.Ο. Μυρτέας – Α.Ο. Αγίου Βασιλείου Γυθείου

——————————————————————————————————

Γ’ όμιλος

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπΉττεςΥπέρΚατά
1.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ6220072
2.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ6220040
3.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ4211050
4.Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ3110020
5.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ2202011
6.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ1201112
7.ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ0100103
8.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ0200226
9.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ0200208

 

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 – 3 ANEY ΑΓΩΝΑ Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ

Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ 2 – 4 ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ (1 – 3 ημίχ)

Τσίπουρας το 0 – 1 στο 15′, το 1 – 1 στο 18′, Γιάννης Αντωνίου το 1 – 2,

Μίμης Αντωνίου το 1 – 3, Βασίλης Τσίπουρας το 1 – 4, με πέναλτι το 2 – 4.

ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 – 1 ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ

Κάστρο Μονεμβάσιας 5 – 0 τελικό Εθνικός Βατίκων (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Μπούμπαλης Πέτρος το 1 – 0,

3η αγωνιστική

ΑΠΟ Βελλιών – Κρόνος Αγίου Δημητρίου 3-0 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ

Α.Ε. Δήμου Ασωπού – Ταξιάρχες Νιάτων

Α.Ο. Αγγελώνας – Κάστρο Μονεμβάσιας

Εθνικός Βατίκων – Βοίας Νεάπολης

Ρεπό: Κάστρο Γερακίου