Γ’ Εθνική: Αναβολές, αλλαγές και διαιτητές 31/10 – 1/11

0
10

Αρκετά παιχνίδια αναβάλλονται και αυτή την αγωνιστική στη Γ’ Εθνική.

Με κενά θα συνεχιστεί και αυτό το Σαββατοκύριακο η δράση στη Γ’ Εθνική, καθώς αρκετά είναι τα παιχνίδια που αναβλήθηκαν και δεν αποκλείεται ο αριθμός τους να αυξηθεί.

Η Επιτροπή Διοργανώσεων προχώρησε στην αναβολή εννέα αγώνων, αλλά βρίσκεται σε ανοιχτή γραμμή με τις υγειονομικές αρχές, καθώς αναμένεται να ανακοινωθούν επιπρόσθετα μέτρα και lockdown για άλλες περιφερειακές ενότητες της χώρας μας.

Παράλληλα, ανακοινώθηκαν και οι αλλαγές στο πρόγραμμα, καθώς δύο παιχνίδια θα διεξαχθούν το Σάββατο (31/10) και δύο τη Δευτέρα (2/11).

Η λίστα με τις αναβολές αγώνων

1ος όμιλος
Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων-Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου

2ος όμιλος
Νέα Καλλικράτεια-Ποσειδών Μηχανιώνας

3ος όμιλος
ΑΣ Μετέωρα-Κοζάνη
Μακεδονικός Φούφα-Αναγέννηση Καρδίτσας

5ος όμιλος
ΑΕ Μεσολογγίου-Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

8ος όμιλος
Πανελευσινιακός-Θύελλα Ραφήνας

9ος όμιλος
ΑΟ Διαβολιτσίου-Εθνικός Σκουλικάδου

Οι αλλαγές στο πρόγραμμα

Σάββατο 31/10

8ος όμιλος
13:00 ΑΟ Πυλίου-Πυθαγόρας

10ος όμιλος
15:00 Άρης Ρεθύμνου-Ατσαλένιος

Κυριακή 1/11

6ος όμιλος
13:00 Μαρκό-Πανναξιακός
13:00 ΓΣ Ηλιούπολης-ΑΟ Μυκόνου

Δευτέρα 2/11

8ος όμιλος
15:00 Αετός Λουτρών-Αίας Σαλαμίνας
15:00 Κερατσίνι-Αιολικός

Διαιτητές, βοηθοί

Στον αγώνα του Δημοτικού Σταδίου Νέας Ερυθραίας “Φώτης Βαρδαξης” μεταξύ του Πανγυθεατικού και της Κηφισιάς διαιτητής ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ) με βοηθούς τους ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) και ΠΛΑΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ). Παρατηρητής είναι ο ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΕΥΒΟΙΑΣ).

Στον αγώνα του Δημοτικού Σταδίου Μολάων μεταξύ του Μολαϊκού με του Ατρόμητο Χιλιομοδίου διαιτητής ορίστηκε ο ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ) με βοηθούς τους ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ) και ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ). Παρατηρητής είναι ο ΝΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).

Στον αγώνα του Δημοτικού Σταδίου Σκάλας μεταξύ του Άρη Σκάλας και της Ένωσης Ερμιονίδας διαιτητής ορίστηκε ο ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ) με βοηθούς τους
ΤΣΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ) και  ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
Παρατηρητής είναι ο ΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ).

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να δείτε τους διαιτητές σε όλους τους αγώνες της Γ’ Εθνικής