Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 31 Οκτωβρίου

0
8

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Εμίλια Ρομάνα Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

11:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Εμίλια Ρομάνα Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

13:15 Eurosport 1 Λα Βουέλτα |11ο Ετάπ Ποδηλασία

13:30 ΕΡΤ Sports HD Βουλιαγμένη – Απόλλων Σμύρνης Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπράουνσβαϊγκ – Νυρεμβέργη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:15 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Αραγονία Μηχανοκίνητα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 1HD Μπρίστολ Σίτι – Νόριτς EFL Championship Ποδόσφαιρο

14:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Εμίλια Ρομάνα Κατατακτήριες Δοκιμές

15:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Ουέσκα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Erste Bank OpenΤένις

15:00 ΕΡΤ Sports HD   Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Εμίλια Ρομάνα Κατατακτήριες Δοκιμές

15:00 Novasports 2HD Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης Super League Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Άουγκσμπουργκ – Μάιντς Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD  Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αρμίνια Μπίλεφελντ – Ντόρτμουντ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Κολωνία – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μπιλμπάο – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – ΚΑΕ Λάρισα Basket League Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Erste Bank Open Τένις

17:00 ΕΡΤ Sports HD Ιωνικός Νικαίας– Περιστέρι Basket League Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέρνλι – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 3HD Βόλος – ΑΕΛ Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τόφας – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

19:30 ΕΡΤ Sports HD ΑΕΚ – ΚΑΕ Λάρισα Basket League Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD Λαμία – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ρίο Άβε – Μορεϊρένσε La Liga Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

23:30 COSMOTE SPORT 7 HD Oleksandr Usyk – Ντέρεκ Τσιζόρα Boxing 2020