Α’ κατηγορία: Βαθμολογίες, στοιχεία 3ης αγωνιστικής, πρόγραμμα 4ης.

0
42
SAMSUNG CSC

Ολοκληρώθηκαν οι αγώνες της 3ης αγωνιστικής στη Α’ κατηγορία Λακωνίας.

 

Α’ όμιλος

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπΉττεςΥπέρΚατά
1.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ93300190
2.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ7321073
3.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ6320184
4.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ6320154
5.Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ3210122
6.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ3210133
7.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ1201134
8.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ03003110
9.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ03003018

Πανκλαδιατικός 0 – 7 τελικό Αμυκλιακός (0 – 4 ημίχ)

Γκολ: Πάντος το 0 – 1 στο 6′, Κρεββατάς το 0 – 2 στο 10′,

Δημητρακάκης το 0 – 3 στο 16′, Θεοδωρόπουλος το 0 – 4 στο 40′,

Κρεββατάς το 0 – 5 στο 53′, Νικόλαρος Λευτέρης το 0 – 6 στο 73′,

Νικόλαρος Λευτέρης το 0 – 7 στο 77′,

Αμυκλιακός: Τρακάκης, Τσακωνάκος, Βαχαβιώλος (Φατούρος), Θεωδορόπουλος, Χριστάκης, Πάντος, Ζωής (Νικόλαρος) Γεωργαντάς Σταύρος (Γεωργαντάς Θόδωρος) Δημητρακακης (Σπυρόπουλος Χρήστος) Σπυρόπουλος Γιάννης Κατσιαφούρος, Κρεββατάς.

Απόλλων Ξηροκαμπίου 3 – 0 τελικό Α.Ο. Χρυσάφων (2 – 0 ημίχ)

Γκολ: Αϊβαλιώτης το 1 – 0 στο 10′, Χρηστάκης το 2 – 0 στο 32′,

Χριστάκης Λεωνίδας το 3 -0 .

Απόλλων Ξηροκαμπίου: Αγγελόπουλος, Kωστακος, Πετρόπουλος, Κονιδης, Μπασουρακος, Αϊβαλιώτης, Χρηστάκης, Φωτόπουλος, Ρηγάκος, Αθανασόπουλος, Γραμματικάκης.

Με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου μπήκαν οι Μανιάτης, Αμπαζάϊ, Ναστάκος, Δημακάκος 14 ετών.

Αυγουστής, Αμπαζαϊ, Ναστάκος, Δημακάκος, Μανιάτης, Χρηστάκος, Μπουφη, Καρράς, Κοκκίνης.

Α.Ο. Δαφνίου 1 – 2 τελικό ‘Αμιλλα Αγίου Ιωάννη (1 – 1 ημίχ)

καθυστερημένη έναρξη

Γκολ: Στρατάκος το 1 – 0 στο 30′, το 1 – 2 στο 63′

Α.Ε. Λογκανίκου 3 – 0 τελικό Α.Ο. Κροκεών (2 – 0 ημίχ)

Γκολ: Mπερντένης Γιάννης και τα δυο γκολ, Τσαρούχας Γιώργος το 3 – 0.

———————————————-

Β’ όμιλος

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπΉττεςΥπέρΚατά
1.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ7321072
2.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ7321061
3.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ6320176
4.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ63201133
5.Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ63201134
6.ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ3310247
7.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ0300309
8.Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ03003220

 

ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ 2-0 ΑΙΑΝΤΑΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ

Γκολ: Λιγνός και τα δύο

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 0 – 3 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ

Κυριακή

ΠΑΟ Σμύνους 0 – 8 τελικό Ήφαιστος Βρονταμά (0 – 6 ημίχ)

Γκολ: Τσίκαρης το 0 – 1 στο 6′, Στυλιανάκος το 0 – 2 στο 20′,

Στυλιανάκος το 0 – 3 στο 27′, Στυλιανάκος το 0 – 4 στο 33′,

Λαμπρινός το 0 – 5 στο 35′, Διαμαντάκος το 0 – 6 στο 45′,

Διαμαντάκος το 0 – 7 στο 86′,  Γεωργόπουλος το 0 – 8 στο  88′,

Κόκκινες: Απευθείας στο 65′,

ΠΑΟ Σμύνους: Καραβασίλης, Δριβάκος, Κακούρος, Σπάνακας, Γουδής, Κακκάς, Αγγελάκος, Ράνα, Καλαμπόκης, Κούρταλης, Πιτσίνιαγκας.

Ήφαιστος Βρονταμά: Απαλοδήμας, Διαμαντάκος, Φερίζης, Ρηγόπουλος, Καλογιάννης, Πετρούλιας, Τσίκαρης, Λαμπρινός, Στυλιανάκος.

Α.Ο. Μυρτέας 3 – 1 τελικό Α.Ο. Αγ. Βασιλείου Γυθείου (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Τσεβάς το 1 – 0, Χριστάκος το 2 – 0, Πατσουράκος το 3 – 1.

Δοκάρι: Τσεβάς

Α.Ο. Μυρτέας: Ρουσιαμανης, Κουτσοβασιλης (Μένεγας), Μαργαρίτης, Καρτσιδημας (Μαντζαβράκος), Διαμαντάκος, Μπουσινακης (Παπακωνσταντίνου Αποστόλης), Χριστακος (Μπόκο), Φαμπι, Πλεμμενος, Τσεβάς, Πατσουρακος (Παπακωνσταντίνου Μπάμπης).

Γ’ όμιλος

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπΉττεςΥπέρΚατά
1.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ7321081
2.Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ6220050
3.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ6220072
4.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ6320141
5.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ5312021
6.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ3310238
7.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ1301215
8.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ0300339
9.ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ0200206

 

ΑΠΟ ΒΕΛΙΩΝ 3-0 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ 0  – 1 TAΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ

Κυριακή

Εθνικός Βατίκων 3 – 0 τελικό Βοίας Νεάπολης (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Λέκκας Τάσος το 1 – 0, Μεϊμέτης το 2 – 0 70′, Λέκκας Τάσος το 3 – 0 στο 74′,

Α.Ο. Αγγελώνας 1 – 3 τελικό Κάστρο Μονεμβάσιας (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Κοντακος Μιχάλης το 0-1, Μπουμπαλης Πέτρος το 0-2, Πετσας Μανώλης το 1-3.