Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 8 Νοεμβρίου

0
32

09:35 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Gran Premio de Europa

10:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 Gran Premio de Europa

10:35 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Gran Premio de Europa

11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Gran Premio de Europa

12:00 COSMOTE SPORT 4 HD Φενέρμπαχτσε – Νταρουσάφακα Τουρκικό Πρωτάθλημα

12:00 Eurosport 2 Μότοκρος Γκάρντα Τρεντίνο Α’ αγώνας – ΜΧ2 Μηχανοκίνητα

12:30 Eurosport 1 Λα Βουέλτα 3ο Ετάπ (Γυναικών) Ποδηλασία

13:00 Eurosport 2 Μότοκρος Γκάρντα Τρεντίνο MXGP 1ος Αγώνας Μηχανοκίνητα

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 Gran Premio de Europa

13:15 Novasports 3HD Ουτρέχτη – Άγιαξ Eredivisie

13:30 Novasports 2HD Λάτσιο – Γιουβέντους Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γουέστ Μπρομ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Gran Premio de Europa

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Σαν Πάουλι – Καρλσρούη Bundesliga 2

14:30 Eurosport 2 Σάικλο Κρος Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Χερτόγκενμπος Μηχανοκίνητα

15:00 Novasports 1HD ΟΦΗ – Ολυμπιακός Super League

15:40 Eurosport 1 Λα Βουέλτα 18ο Ετάπ Ποδηλασία

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λέστερ – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Paris

16:00 Novasports 2HD Τορίνο – Κροτόνε Serie A

16:00 Eurosport 2 Μότοκρος Γκάρντα Τρεντίνο MXGP 2ος Αγώνας Μηχανοκίνητα

16:00 Novasports 5HD Τζένοα – Ρόμα Serie A

16:00 Novasports 4HD Αταλάντα – Ίντερ Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Πρέμιερ Λιγκ

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ – Χόφενχαϊμ Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15 Novasports 3HD ΑΕΛ – Λαμία Super League

17:45 Novasports 24 HD Φέγενορντ – Χρόνιγκεν Eredivisie

18:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 Sofia Open

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γαλατάσαραϊ – Τόφας Τουρκικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν – Γκλάντμπαχ Bundesliga

19:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σερβία Σάμπο

19:00 Novasports 4HD Μπολόνια – Νάπολι Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Εστουντιάντες – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endessa

19:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο – Πορτιμονένσε Liga NOS

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Λεβάντε – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 ΕΡΤ Sports HD ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΠΑΟΚ Basket League

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 1HD Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΟΚ Super League

21:00 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Βίλεμ Eredivisie

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ

21:45 Novasports 2HD Μίλαν – Βερόνα Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Μπράγκα Liga NOS

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 3HD Λιόν – Σεντ Ετιέν Ligue 1

22:40 Novasports 5HD Φιλαντέλφια – Νιου Ίνγκλαντ MLS