Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 6 Δεκεμβρίου

0
28

08:45 COSMOTE SPORT 7 HD WRC

11:00 COSMOTE SPORT 7 HD WRC

12:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σοκάρ Πετκίμ ΣΚ – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα

13:00 COSMOTE SPORT 7 HD WRC

13:15 Novasports 3HD Φέγενορντ – Χεράκλες Eredivisie

13:30 Novasports 2HD Βερόνα – Κάλιαρι Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Μπρομ – Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ

14:15 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 Μπαχρέιν

14:15 COSMOTE SPORT 6 HD Γκαζιαντέπ – Τόφας Τουρκικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Φλένσμπουργκ – Γκέπινγκεν Liqui Moly Bundesliga χάντμπολ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Πάντερμπορν – Νυρεμβέργη Bundesliga 2

14:55 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 Μπαχρέιν

15:00 COSMOTE SPORT 4 HD Τσμόκι Μινσκ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Ουέσκα Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00 Novasports 1HD ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης Super League

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ

16:00 Novasports 3HD Πάρμα – Μπενεβέντο Serie A

16:00 Novasports 24 HD Ρόμα – Σασουόλο Serie A

16:00 Novasports 4HD Ουντινέζε – Αταλάντα Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης – Στουτγκάρδη Bundesliga

17:00 ΕΡΤ3 Ιωνικός Νικαίας – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ζενίτ – Ούνικς Καζάν VTB United League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15 Novasports 3HD ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία Super League

17:15 Novasports 2HD ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης Super League

17:45 Novasports 5HD Χερενφέιν – Αϊντχόφεν Eredivisie

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ

18:50 ΕΡΤ1 Formula 1 Grand Prix Μπαχρέιν

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Λεβερκούζεν Bundesliga

19:00 Novasports 4HD Κροτόνε – Νάπολι Serie A

19:10 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2020 – Grand Prix Σακίρ

19:15 Novasports 24 HD Σταντάρ Λιέγης – Μαλίν Βελγικό πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπούργκος – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Έλτσε Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ – Παναθηναϊκός Super League

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ

21:45 Novasports 2HD Σαμπντόρια – Μίλαν Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπελενένσες – Μπράγκα Liga NOS

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπενφίκα – Πάσος Φερέιρα Liga NOS

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 3HD Μετς – Λιόν Ligue 1