Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 6 Φεβρουαρίου

0
50

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Όσναμπρικ – Μπόχουμ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 ΕΡΤ3 Εργοτέλης – Ξάνθη Greek Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 5HD Κόβεντρι – ΓουότφορντEFL Championship Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 2 Ιεράπετρα – Δόξα Δράμας Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45  ΕΡΤ Sports 1 Λεβαδειακός – Διαγόρας Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Χάβρη – Παρί FC  Ligue 2 Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD Σασουόλο – Σπέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 2HD  Αταλάντα-Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Άουγκσμπουργκ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάιντς – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Λεβερκούζεν – Στουτγκάρδη  Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Σάλκε – Λειψία  Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φράιμπουργκ – Ντόρτμουντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:45 ΕΡΤ3 Άρης – Λαύριο Basket League Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Νιουκάστλ – Σαουθάμπτον  Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπέρνλι – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 5HD Μπάρνσλεϊ – Ντέρμπι  EFL Championship Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Προμηθέας – Λάρισα Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 3 Κολοσσός – Ηρακλής Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Ιωνικός – Μεσολόγγι Basket League Μπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Λαμία – ΑΕΛ Super League Ποδόσφαιρο

17:30 Novasports Extra 1 Αϊντχόφεν – Τβέντε Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:05 Star Κεντρικής Ελλάδας   ΑΟ Λαμίας – Άρης Α1 Γυναικών Volley League Βόλεϊ

19:00 Novasports 3HD  Γιουβέντους – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Κολωνία Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Φούλαμ – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Έλτσε – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 24 HD Μπέβερεν – Κλαμπ Μπριζ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – Περιστέρι Basket League Μπάσκετ

19:30 Novasports 2HD Ατρόμητος – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Γιορκ Νικς – Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς NBA Μπάσκετ

20:00 Novasports 4HD Λιόν – Στρασβούργο Ligue 1 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 6 HD Μπιλμπάο – Μπαρτσελόνα  ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45 Novasports 1HD Τζένοα – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Χετάφε   Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Λανς – Ρεν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

23:00 ΕΡΤ3 Κίμσα – Μπούργκος FIBA Διηπειρωτικό Κύπελλο Μπάσκετ