Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 7 Φεβρουαρίου

0
13

12:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σοκάρ Πετκίμ ΣΚ – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

13:00 COSMOTE SPORT 6 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Κάλεβ VTB United League Μπάσκετ

13:15 Novasports 4HD Άγιαξ – Ουτρέχτη Eredivisie Ολλανδία Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 2HD Μπενεβέντο – Σαμπντόρια Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 5 HD Τότεναμ – Γουέστ Μπρομ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 ΕΡΤ3 Παναχαϊκή – Ιωνικός Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD  Πάντερμπορν – Χάιντενχαϊμ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 1 Απόλλων Λάρισας – ΑΕ Καραϊσκάκης Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 2 Χανιά – Τρίκαλα Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης Super League Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 5HD Χρόνιγκεν – Φέγενορντ  Eredivisie Ολλανδία Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Γουλβς – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports Extra 1 Ουντινέζε – Βερόνα Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Μίλαν – Κροτόνε Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αναντολού Εφές – Μπεσίκτας Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:45 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Κίελο – Λειψία  Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Ολυμπιακός – Κηφισιά Volley League Ανδρών Βόλεϊ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 3HD Βόλος – Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD Ολυμπιακός – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports Extra 1  Ναντ – Λιλ Ligue 1 Γαλλία Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Αρμίνια Μπίλεφελντ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 4HD Πάρμα – Μπολόνια Serie A Ποδόσφαιρο

19:15  Novasports 5HD Γκενκ – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Εστουντιάντες – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Έιμπαρ  Ισπανικό Πρωτάθλημα  Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

20:00  ΕΡΤ3 Παλμέιρας – Τίγκρε  Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων Ποδόσφαιρο

21:00  COSMOTE SPORT 4 HD Φοίνιξ Σανς – Μπόστον Σέλτικς NBA Μπάσκετ

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Λάτσιο – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Παρί Σεν Ζερμέν  Ligue 1 Γαλλία Ποδόσφαιρο

22:45 COSMOTE SPORT 7 HD Μπράγκα – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο