Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 14 Φεβρουαρίου

0
77

13:00 COSMOTE SPORT 5 HD CSM Βουκουρεστίου – ΑΕΚ EHF European Cup χάντμπολ

13:30 Novasports 2HD Ρόμα – Ουντινέζε Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Σαουθάμπτον – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ

14:00 ΕΡΤ Sports 1 Ελλάδα – Γεωργία Πόλο

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπόχουμ – Μπράουνσβαϊγκ Bundesliga 2

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ανόβερο – Φλένσμπουργκ Liqui Moly Bundesliga

14:30 Novasports 24 HD Σταντάρ Λιέγης – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Λέμγκο – Κίελο Liqui Moly Bundesliga

14:45 ΕΡΤ3 Παναχαϊκή – Λεβαδειακός Super League 2

14:45 ΕΡΤ Sports 4 Εργοτέλης – Διαγόρας Super League 2

14:45 ΕΡΤ Sports 3 Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας Super League 2

14:45 ΕΡΤ Sports 2 Ιωνικός – ΑΕ Καραϊσκάκης Super League 2

14:45 ΕΡΤ Sports 5 Ολυμπιακός – Φοίνικας Σύρου Βόλεϊ

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αστέρια της Ρωσίας – Αστέρια του Κόσμου VTB United League

15:00 Novasports 1HD Άρης – Παναιτωλικός Super League

15:30 Novasports 5HD Φέγενορντ – Βίλεμ Eredivisie

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Μπρομ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

16:00 Novasports Extra 1 Σαμπντόρια – Φιορεντίνα Serie A

16:00 Novasports 4HD Κάλιαρι – Αταλάντα Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Κολωνία Bundesliga

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15 Novasports 3HD ΟΦΗ – Βόλος Super League

17:15 Novasports 2HD ΑΕΛ – ΑΕΚ Super League

18:00 Novasports Extra 1 Λιλ – Μπρεστ Ligue 1

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σάντα Κλάρα – Μπράγκα Liga NOS

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ – Γκλάντμπαχ Bundesliga

19:00 Novasports 4HD Κροτόνε – Σασουόλο Serie A

19:15 Novasports 5HD Σαρλερουά – Κλαμπ Μπριζ Βελγικό πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαρτσελόνα – Ρεάλ ACB Copa del Rey Τελικός

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Super League

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ουάσινγκτον Ουίζαρντς – Μπόστον Σέλτικς NBA

20:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – Φοίνικας Σύρου Volley League

21:00 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον – Φούλαμ Πρέμιερ Λιγκ

21:45 Novasports 2HD Ίντερ – Λάτσιο Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 3HD Μπορντό – Μαρσέιγ Ligue 1

22:15 COSMOTE SPORT 7 HD Μορεϊρένσε – Μπενφίκα Liga NOS

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ντάλας Μάβερικς – Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς NBA