Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 21 Φεβρουαρίου

0
11

10:30 Eurosport 1 Νόβακ Τζόκοβιτς – Ντανίλ Μεντβέντεφ Τένις

13:15 Novasports 4HD Τβέντε – Φέγενορντ  Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

13:30  Novasports 5HD Πάρμα – Ουντινέζε  Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Γουέστ Χαμ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Φούσε Βερολίνου – Ράιν Νέκαρ Liqui Moly Bundesliga  Χάντμπολ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD  Φορτούνα Ντίσελντορφ – Ανόβερο Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Άουγκσμπουργκ – Λεβερκούζεν  Bundesliga Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports Extra 1 Άντερλεχτ – Κόρτραικ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Ιωνικός – Λεβαδειακός Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 1  Τρίκαλα – Διαγόρας Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 3 Ξάνθη – Ιεράπετρα Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00 Novasports 3HD Βόλος – Απόλλων Σμύρνης Super League Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – Λαμία  Super League Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD  Άστον Βίλα – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Μίλαν – Ίντερ Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Λειψία  Bundesliga Ποδόσφαιρο Ποδόσφαιρο

17.00 ΕΡΤ 3 Μαυροβούνιο-Ελλάδα Τελικός Προολυμπιακού τουρνουά ανδρών Πόλο

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πάσος Φερέιρα – Βιτόρια Γκιμαράες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

17:45 Novasports 5HD Αϊντχόφεν – Φίτεσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ΑΕΚ – CSM Βουκουρεστίου EHF European Cup Χάντμπολ

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD  Άρσεναλ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00  Novasports 3HD Αταλάντα – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Άρης  Super League Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός Volley League Ανδρών Βόλεϊ

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD  Μπράγκα – Τοντέλα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νιουκάσλ  Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:00  Novasports 5HD Άγιαξ – Σπάρτα Ρότερνταμ  Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD Αντβέρπ – Σιντ Τρούιντεν Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Μπενεβέντο – Ρόμα  Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μονακό Πρωτάθλημα Γαλλίας Ποδόσφαιρο

22:15 COSMOTE SPORT 7 HD Φαρένσε – Μπενφίκα  Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Όρλεανς Πέλικανς – Μπόστον Σέλτικς NBA Μπάσκετ