Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τετάρτης 3 Μαρτίου

0
41

12:00  COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Ρότερνταμ Τένις

13:30  ΕΡΤ Sports 4 Δόξα Δράμας – Χανιά  Super League 2

14:00 ΕΡΤ Sports 5 Διαγόρας Ρόδου – Ιεράπετρα Super League 2

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Ρότερνταμ Τένις

15:00 ΕΡΤ Sports 3 Λεβαδειακός – ΑΕ Καραϊσκάκης   Super League 2

15:00 ΕΡΤ Sports 2 Ξάνθη – Απόλλων Λάρισας  Super League 2

15:00 ΕΡΤ Sports 1 Ιωνικός – Εργοτέλης Super League 2

15:30 ΕΡΤ3 AO Τρίκαλα – Παναχαϊκή Super League 2

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Ρότερνταμ Τένις

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ώρα Κυπέλλου Pregame ΠΑΣ Λαμία – ΠΑΟΚ Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μαρία Σάκκαρη – Μάντισον Κιζ WTA 500 2021 Τένις

18:00 COSMOTE SPORT 2 HD ΠΑΣ Λαμία – ΠΑΟΚ Κύπελλο Ελλάδας Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 4HD Ούνικς Καζάν – Ανδόρρα   Eurocup Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γαλατάσαραϊ – Μπεζιέ CEV Cup Γυναικών 2021 Βόλεϊ

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD  Ώρα Κυπέλλου Pregame Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD Έσσεν – Χόλσταϊν Κίελ Κύπελλο Γερμανίας Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Σασσουόλο – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 ΕΡΤ3 Λετονία – Ελλάδα Προκριματικά Ευρωμπάσκετ 2022 Μπάσκετ

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπέρνλι – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 1 HD   Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα Κύπελλο Ελλάδας Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ώρα Κυπέλλου Postgame ΠΑΣ Λαμία – ΠΑΟΚ Ποδόσφαιρο

20:00 Novasports Extra 1 Λιόν – Ρεν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

20:00 Novasports 2HD Μπασκόνια – Ολυμπιακός EuroLeague Μπάσκετ

20:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Ρότερνταμ Τένις

21:15 ΕΡΤ Sports 1 Ορτίτζια – Ολυμπιακός LEN Champions League Βόλεϊ

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μαασέικ – Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης CEV Cup Ανδρών Βόλεϊ

21:45 Novasports 24 HD Φιορεντίνα – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD Λεπτό προς λεπτό Serie A Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 3HD Λειψία – Βόλφσμπουργκ Κύπελλο Γερμανίας Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 1HD Μίλαν – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 5HD Αρμάνι Μιλάνο – Φενέρμπαχτσε EuroLeague Μπάσκετ

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD  Ώρα Κυπέλλου Postgame Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 24 HD Χέρενφεν – Άγιαξ   Κύπελλο Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports Extra 1 Λιλ – Μαρσέιγ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπαρτσελόνα – Σεβίλλη Κύπελλο Ισπανίας Ποδόσφαιρο

22:15 SPORT 3 HD Κρίσταλ Πάλας – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2021 ABN AMRO World Tennis Tournament Τένις