Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 21 Μαρτίου

0
57

13:30 Novasports 5HD Βερόνα – Αταλάντα Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 ΕΡΤ Sports 3 Διαγόρας Ρόδου – Δόξα Δράμας Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD  Γκρόιτερ Φιρτ – Νυρεμβέργη  Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χόφενχαϊμ – Μάιντς Bundesliga Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 3HD Κλαμπ Μπριζ – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Χανιά – Ξάνθη Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45  ΕΡΤ Sports 1 Λεβαδειακός – Τρίκαλα Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 2 ΟΦ Ιεράπετρας – Ιωνικός Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Έλτσε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο

15:30 COSMOTE SPORT 7 HD Τσέλσι – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ FA Cup Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 5HD Αλκμάαρ – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 24 HD Σαμπντόρια – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports Extra 1 Ουντινέζε – Λάτσιο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Γιουβέντους – Μπενεβέντο Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Καρσίγιακα – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λειψία – Ράιν Νέκαρ Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρίο Άβε – Μπελενένσες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Ιωνικός – ΚΑΕ Λάρισα Basket League Μπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 8 HD Βιγιαρεάλ – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD Ολυμπιακός – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μαϊάμι Χιτ – Ιντιάνα Πέισερς NBA Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λέστερ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ FA Cup Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Φράιμπουργκ – Άουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD Φιορεντίνα – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βαλένθια – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός – Φοίνικας Σύρου Volley League Ανδρών Βόλεϊ

21:00 Novasports 5HD Άγιαξ – Ντεν Χάαχ Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπόστον Σέλτικς – Ορλάντο Μάτζικ NBA Μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD Τριέστε – Βενέτσια Lega Basket Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Ρόμα – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπράγκα – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Λιόν – Παρί Σεν Ζερμέν Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

23:15 COSMOTE SPORT 7 HD Σίρακους – Γουέστ Βιρτζίνια NCAA Μπάσκετ