Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 27 Μαρτίου

0
47

12:00 ΕΡΤ3 Νίκη Βόλου – Αιγάλεω Football League

12:20 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2

12:20 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:15 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 Grand Prix Μπαχρέιν Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

14:00 ΕΡΤ Sports 1 Formula 1 GP Μπαχρέιν

14:00 ΕΡΤ Sports 3 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Στοκχόλμη Καλλιτεχνικό πατινάζ

14:00 ΕΡΤ Sports 2 Διαγόρας Ρόδου – Λεβαδειακός Super League 2

14:10 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

14:15 COSMOTE SPORT 8 HD Τόφας – Γκαζιαντέπ Τουρκικό Πρωτάθλημα

14:45 ΕΡΤ3 Ξάνθη – Εργοτέλης Super League 2

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ούνικς Καζάν VTB United League

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ρωσία – Σλοβενία Προκριματικά FIFA World Cup

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μαυροβούνιο – Γιβραλτάρ Προκριματικά FIFA World Cup

16:25 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Μηχανοκίνητα

16:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 Grand Prix Μπαχρέιν Κατατακτήριες Δοκιμές

16:55 ΕΡΤ2 Formula 1 Grand Prix Μπαχρέιν Κατατακτήριες Δοκιμές

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Miami Open

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Προμηθέας – Ιωνικός Basket League

17:00 ΕΡΤ3 Άρης – ΑΕΚ Basket League

17:20 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2

18:15 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4

18:35 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 2021 Σακίρ, Μπαχρέιν – 2ος αγώνας

18:55 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Κόστα Ρίκα Διεθνής Φιλικός Αγώνας

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λευκορωσία – Εσθονία Προκριματικά FIFA World Cup

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Νορβηγία – Τουρκία Προκριματικά FIFA World Cup

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κροατία – Κύπρος Προκριματικά FIFA World Cup

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ολλανδία – Λετονία Προκριματικά FIFA World Cup

20:00 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Μεσολόγγι Basket League

20:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Miami Open

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Μανρέσα – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Σλοβακία – Μάλτα Προκριματικά FIFA World Cup

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ιρλανδία – Λουξεμβούργο Προκριματικά FIFA World Cup

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Σερβία – Πορτογαλία Προκριματικά FIFA World Cup

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Τσεχία – Βέλγιο Προκριματικά FIFA World Cup

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ουαλία – Μεξικό Διεθνής Φιλικός Αγώνας

22:00 ΕΡΤ Sports 1 Ισπανία U21 – Ιταλία U21 Ποδόσφαιρο

23:15 COSMOTE SPORT 4 HD Μπέιλορ – Βιλανόβα Γουάιλντκατς NCAA